Skocz do zawartości

szynę montażową - dovetaila szerokiego - do EQ6


ciwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam szyny montażowej do głowicy EQ6 umożliwiającej zamocowanie 2 teleskopów: Newtona 250 cm i refraktora 80 cm jako guidera.

 

Hehehe, nie ma tak łatwo :) Albo złota rączka ci dorobi, albo inaczej płać i płacz ;) To wyjątkowo drogi gadżet, ale ja na dniach zamawiam go z TS. Jak się piszesz, to możemy zrobić to razem. Dostawa do 2 tyg., ale na ogół jest szybciej.

 

Bez tego jest męka i udręka. Ja próbowałem zrobić patent łącząc kilka zwykłych dovetaili i odradzam takie eksperymenty. Nie nadaje się...

 

PS. 144 euro za taki komplet to i tak chyba najtańsze rozwiązanie nieATMowe. Ja się naszukałem i nic nie znalazłem, a półśrodki już mnie do szału doprowadzają. Odkręcania, przykręcani, przekładanie... buuu... A w tym cyk, myk i jedziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, nie ma tak łatwo :) Albo złota rączka ci dorobi, albo inaczej płać i płacz ;) To wyjątkowo drogi gadżet, ale ja na dniach zamawiam go z TS. Jak się piszesz, to możemy zrobić to razem. Dostawa do 2 tyg., ale na ogół jest szybciej.

 

Bez tego jest męka i udręka. Ja próbowałem zrobić patent łącząc kilka zwykłych dovetaili i odradzam takie eksperymenty. Nie nadaje się...

 

PS. 144 euro za taki komplet to i tak chyba najtańsze rozwiązanie nieATMowe. Ja się naszukałem i nic nie znalazłem, a półśrodki już mnie do szału doprowadzają. Odkręcania, przykręcani, przekładanie... buuu... A w tym cyk, myk i jedziemy...

 

Jak dla mnie ok :) Chętnie dołącze się do Twojego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.