Skocz do zawartości

Sprzedam Vixen GPD2 - komplet


Gość kaluzny_m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaluzny_m

PILNIE sprzedam Vixen GPD2.

W zestawie:

- głowica,

- silniki MT1- sterownik DD1 przerobiony do guide,

- relay box z wejściem na przerabianą kamerkę podpinany pod port LPT (pracuje na standartowych ustawieniach guidedog),

- statyw teodolitowy,

- robioną na zamówienie skrzynie do montażu (w stylu Pacocase mieści się w niej głowica, pręt, przeciwwagi, kable),

- kabel do zasilania vixena (żabki do wpięcia w aku).

Zdjęcia jakie z montażu wychodzą można oglądać w galerii lub na mojej stronie http://www.astrofotografia.pl - zarówno z jak i bez guide. Montaż oraz jego PE na stronie astronocy http://www.astronoce.pl/testy_an.php?id=18&str=7

Montaż był traktowany dość delikatnie - nigdy nie wisiało na nim nic większego niż C6N - bez problemu pewnie i pociągnie większą kobyłkę. Jest to komplet - po powieszeniu rurki podpięciu kamerki i podłączeniu się do kompa gotowy do pracy.

Cena 4100 zł

 

Pozdrawiam !

 

ps. jutro dodam fotki

ps2. nie pytajcie proszę dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

hehee - tak Paweł to prawdziwe szaleństwo :)

 

Kilka fotek zestawu:

IMG_4630.jpg

IMG_4631.jpg

IMG_4633.jpg

IMG_4634.jpg

IMG_4245.jpg

 

Crop z jednej z ostatnich sesji 1:1

trip_1_crop.jpg

 

RelayBox był specjalnie projektowany dla GPD2 - Vixen w tym sterowniku w odróżnieniu od sterowników do EQ5 zamienił polaryzację zasilajacą pilota - przez co relaybox musiał znacznie odbiegać od standartu - jest między innymi zasialny bezpośrednio ze sterownika. Można go więc bez obawu o uszkodzenie komputera wpinać w LPT czy po zrobieniu prostej przejściówki choćby do ST4. Relaybox steruje jednocześnie kamerką i montażem - tzn potrzebujemy tylko jeden port do SC i sterowania montażem.

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez kaluzny_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

zapomniałem dodać: cena nie jest aboslutnie sztywna - co oznacza negocjacje w rozsądnych ramach. Wszelakie pytania i wątpliwości priv lub GG: 21205.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

Tak jak pisałem na początku - szukam pilnie kupującego :)

 

podaje ceny za poszczególne elementy zestawu (wg cennika z DO):

 

Głowica Vixen GPD2 - 3349 zł

silniki Vixen MT-1 - 2x379 zł

Sterownik Vixen DD1 - 739 zł

skrzynia do transportu - 350 zł

relay box oraz przeróbka DD1 - 150 zł

Statyw teodolitowy - 100 zł

Dodatki - kabelek do zasilania, szyna 21cm ,dodatkowa przeciwwaga 3,5 kg - 54 zł

 

Łączna kwota jaką trzeba by zapłacić = 5500 zł

 

Postanowiłem zrobić małą obiżkę i schodzę z ceny do 3900 zł.

 

ps. ponieważ padają takie pytania - GPD2 ma wbudowaną podświetlaną lunetkę polarną ! Montaż byłzakupiony w DO i oczywiście są do niego wszelakie instrukcje i papierki które otrzymałem przy zakupie.

Edytowane przez kaluzny_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu miałem te 4 tys:)

Kupie go sobie od Ciebie ja wygram w totka :)

 

Po co gościu zawracasz głowę ? Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to w ogóle nic nie pisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.