Skocz do zawartości

CG 5 (CELESTRON)


anva

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż paralaktyczny CG 5(Celestron) + napędy w obu osiach wraz ze sterownikiem i zasilaczem bateryjnym +dwie przeciwwagi(5,1kg).

Statyw na 2" rurach.

Sprzęt w 100% sprawny.

Sprzedaję gdyż kupuję nowy montaż(większy).

Cena 1250zł.

Kilka fotek

3425862137a3c4eam.jpg

e7f40ee3ccc24e4fm.jpg

79908ffc3e61f442m.jpg

8bd2cc0453f447f4m.jpg

2a32205e0060df27m.jpg

Napęd to ten

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...74f0af76e561574

 

 

Pozdro ANVA

 

Ps:Jak by byli chętni to oczywiście mogę podzielić zestaw (osobno montaż i napędy+zasilacz)

Mój tel. 602 522 857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na pytania o podział montażu mogę osobno sprzedać głowicę,

osobno statyw i osobno napędy + sterownik-oczywiście jeżeli będą chętni na poszczególne elementy.

 

Pozdro ANVA

Edytowane przez anva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżka

1050 za komplet

Pozdro ANVA

 

 

Witaj

 

Od jakiegoś czasu jestem "na kupnie" EQ5 (CG5), śledzę ogłoszenia i zauważyłem, że takie używane montaże schodzą w okolicach 500 zł. W tej chwili np jest do wzięcia od Hanysiaka. Z napędem, którego cenę podałeś mi, wychodzi jak nie licząc 700 zł. Napisz zatem jak się zapatrujesz, na powyższą "wycenę". Jeśli jesteś skłonny "urynkowić" cenę, lub uświadomić, z jakiej przyczyny Twój jest znacząco droższy, jestem zainteresowany.

Edytowane przez Tomasz Jurgielewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Od jakiegoś czasu jestem "na kupnie" EQ5 (CG5), śledzę ogłoszenia i zauważyłem, że takie używane montaże schodzą w okolicach 500 zł. W tej chwili np jest do wzięcia od Hanysiaka. Z napędem, którego cenę podałeś mi, wychodzi jak nie licząc 700 zł. Napisz zatem jak się zapatrujesz, na powyższą "wycenę". Jeśli jesteś skłonny "urynkowić" cenę, lub uświadomić, z jakiej przyczyny Twój jest znacząco droższy, jestem zainteresowany.

 

A ja myślę, że tego typu zapytanie mogło paść na PW. Natomiast co do ceny, to dyktuje ją sprzedawca. Jeżeli ją zawyży, to nie sprzeda sprzętu. Może także wyjść z wyższego poziomu i ją obniżać. W każdym razie jeżeli komuś cena nie odpowiada, to omija ogłoszenie.

 

700 zł za montaż CG5 w dobrym stanie z napędami? :rolleyes: Za tyle to może sam kupię :)

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że tego typu zapytanie mogło paść na PW. Natomiast co do ceny, to dyktuje ją sprzedawca. Jeżeli ją zawyży, to nie sprzeda sprzętu. Może także wyjść z wyższego poziomu i ją obniżać. W każdym razie jeżeli komuś cena nie odpowiada, to omija ogłoszenie.

 

700 zł za montaż CG5 w dobrym stanie z napędami? :rolleyes: Za tyle to może sam kupię :)

 

Z nieznanych mi przyczyn nie mogę wysłać PW. Co do ceny, są to moje uzasadnione przemyślenia. Widziałem ogłoszenia, wyciągam wnioski. Jeśli montaż jest więcej wart, czekam na informacje. Może być PW :-). Rzecz jasna, że jako zainteresowany kupujący, dążę do jak najniższej ceny, ale nie jestem handlarzem, nie zamierzam nikogo zmuszać do sprzedaży za bezcen, ale również nie zamierzam przepłacać bez sensu. Zawsze istnieje jakaś cena gdzie można się spotkać. O ile jest wola i rzetelne argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja wolą jest sprzedać ten montaż,ale nie na silę .

Nie wiem jak wygląda ten EQ5 za 500zl od kolegi z forum, ale sądzę że jest to super okazja

którą powinieneś wykorzystać ,nie patrząc wcale na moje ogloszenie.

Co do śledzenia ogloszeń to wydaje mi się że niezbyt dokladnie je śledzileś gdyż jak do tej pory

(http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=17332) to nigdzie nie widzialem aby można bylo kupić EQ5 (CG5) za takie pieniądze (jeśli się mylę to proszę o wskazanie takowych).

Co do ceny jaką ci podalem na PW to byla by taka tylko wtedy gdyby zestaw zostal podzielony,

a oczywiście na pozostale elementy byli by chętni.

Jak napisaleś "Zawsze istnieje jakaś cena gdzie można się spotkać", oczywiście że jest,

nigdzie nie napisalem że moja cena jest sztywna.

Tu masz EQ5 i EQ6 SW do porównania,mój CG5 masz powyżej(ma statyw taki jak ten EQ6)

25e39420433073damed.jpg

1e57db5f9f714b11.jpg

 

Pozdrawiam ANVA

Ps :Pozwolilem sobie zapożyczyć fotki z posty Jale-go(Jeśli źle zrobilem to przepraszam,w razie czego proszę o

usunięcie fotek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, ale było ogłoszenie całkiem niedawno w okolicach 850 zł z napędami i lunetką. Poszedł szybko i nie zdążyłem. Cały czas mam na myśli wersje na statywach stalowych. Aluminiowymi sie nie interesuję. Sprawdziłem i długi refraktor niestety na takim drga.

 

Tu np jest http://allegro.pl/item220143649_montaz_par...eq_5_cg_5_.html taki montaż za 1 tys zł nowy. Sądzę że używany zależnie od stanu powinien być tańszy 30-50%.

 

Proponuję zatem 800 zł za komplet + moja wysyłka. Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napędy? Ten z alledrogo ich nie ma.

 

Ale jest fabrycznie nowy. Oferowany w tej chwili ma cenę około 1 tys zł, co po odjęciu napędów daje 80% ceny nowego. To sporo. Czekam albo na uzasadnienie, albo obniżkę.

 

Za sam statyw dam 300zł od ręki :D

 

Szyderstwo nie jest tu zupełnie potrzebne. Sugeruję nie zabierać głosu w sytuacji braku argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest fabrycznie nowy. Oferowany w tej chwili ma cenę około 1 tys zł, co po odjęciu napędów daje 80% ceny nowego. To sporo. Czekam albo na uzasadnienie, albo obniżkę.

Szyderstwo nie jest tu zupełnie potrzebne. Sugeruję nie zabierać głosu w sytuacji braku argumentów.

 

No to masz nowy mont z alledrogo za 999 dodaj do tego 369zł za napęd w dwóch osiach popatrz sobie ile kosztuje statyw stalowy 2" dolicz sobie różnicę.

 

Ile ci wyszło? Ile procent z nowego? Co pisałeś czesniej? Ile to procent powinien kosztować używany??

 

I sugeruję nie zabierać głosu w sytuacji braku argumentów.

 

Nie masz tu doczynienia z chłopcami od kowala każdy zna swoją cenę. Nie ty jeden chcesz kupić ten montaż więc czekaj spokojnie będzie ci dane to go kupisz.

 

Od załatwiania takich spraw (targowania się) jest PW nie jesteś na końskim targu - tu obowiązują pewne zasady, masz doczynienia z cywilizowanymi ludźmi więc równaj szyk.

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od załatwiania takich spraw (targowania się) jest PW nie jesteś na końskim targu - tu obowiązują pewne zasady, masz doczynienia z cywilizowanymi ludźmi więc równaj szyk.

 

Napisałem wyżej, być może Ci umknęło, nie mogę wysłać PW. I proszę bez strofowania, i moralizatorskiego tonu. Chciałbym zauważyć, że nie masz kolego do tego prawa.

 

PS. Montaż zarezerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyżej, być może Ci umknęło, nie mogę wysłać PW.

 

email, telefon też ci nie działają - dla chcącego nie ma nic trudnego

 

I proszę bez strofowania, i moralizatorskiego tonu. Chciałbym zauważyć, że nie masz kolego do tego prawa.

 

no co ty nie powiesz kolego, zabronisz mi ?

 

Odwalasz w wątku taką szopkę jak nikt inny i jeszcze czujesz się obrażony że ci ktoś uwagę zwrócił. Podałem ci przykład że pisząc o cenach sam sobie zaprzeczałeś w swoich postach więc może trochę konstruktywnej samokrytyki.

 

dla mnie temat jest skończony

ps. chyba że zrezygnujesz

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwalasz w wątku taką szopkę jak nikt inny i jeszcze czujesz się obrażony że ci ktoś uwagę zwrócił.

 

W zasadzie to uwagi były kierowane do sprzedającego, więc bądź łaskaw się nie wtrącać. Tym bardziej w taki sposób. Anva zdaje się, nie prosił Cię na adwokata. Prowadzę negocjacje w sposób, jaki uważam za właściwy i skoro dogadaliśmy się z kolegą Anva, to znaczy że skutecznie i satysfakcjonująco dla obu stron. EOT!

Edytowane przez Tomasz Jurgielewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW ci zadziałało :szczerbaty: czy może telepatycznie :blink:

 

Drogą indukcji :banan:.

 

A dla Twojej informacji, kolega Anwa wykazał się rozsądkiem, trzeźwością myślenia i elegancją negocjacji jakiego co niektórym, tu zabrakło.

Edytowane przez Tomasz Jurgielewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zrobilo się tu niezbyt przyjemnie

proszę biorących udzial w tej wymianie zdań o zakończenie tych niepotrzebnych

sporów,

ten wątek mial dotyczyć sprzedaży montażu a nie wszczynania klutni :angry:

 

Pozdrawiam ANVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.