Skocz do zawartości

Standardowy wyciąg z Synty 8"


Gość Adam Schutterly

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam Schutterly

Witam,

do sprzedania posiadam standardowy wyciąg z zestawu Synty 8". Wymieniłem na Crayforda i starego już nie potrzebuje. Stan wyciągu dobry. Cena do uzgodnienia. Czekam na propozycje. Fotki postaram się dodać wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale pisałeś, że Crayford nie pasuje Ci do Synty (zresztą było to wałkowane wiele razy, że tak jest). Jak rozwiązałeś ten problem? Możesz opisać? Bo o ile mi wiadomo, nie obyło by się bez nawiercania nowych otworów na śruby mocujące i powiększania otworu na tuleję 2".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do sprzedania posiadam standardowy wyciąg z zestawu Synty 8". Wymieniłem na Crayforda i starego już nie potrzebuje. Stan wyciągu dobry. Cena do uzgodnienia. Czekam na propozycje. Fotki postaram się dodać wieczorem.

Pisałem wczoraj na PW, ale nie odpowiedziałeś. A szkoda...

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Adam Schutterly
Sorry za OT, ale pisałeś, że Crayford nie pasuje Ci do Synty (zresztą było to wałkowane wiele razy, że tak jest). Jak rozwiązałeś ten problem? Możesz opisać? Bo o ile mi wiadomo, nie obyło by się bez nawiercania nowych otworów na śruby mocujące i powiększania otworu na tuleję 2".

 

Pozdrawiam.

 

WYCIĄG SPRZEDANY dla Pana Daniela.

 

Witaj,

bardzo późno odpisuje, ponieważ śledziłem jedynie PW. Kupiłem wyciąg crayforda w DO i okazał się za duży. Problem rozwiązałem po przez cięcie blachy. Sam nie miałem odwagi więc oddałem teleskop do AstroKraka i zrobili mi to w tydzień. Bardzo dobra robota :).

 

Pozdrawiam, Adam.

Edytowane przez Adam Schutterly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.