Skocz do zawartości

Dlaczego?


Gość Pavlo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Benedykt

Pawle - z całym szacunkiem dla Ciebie muszę przyznać, że nie rozumiem Cię.

Nie wiem czy pamiętasz, ale sam założyłeś kiedyś ten wątek. Jakoś nikomu nie przeszkadzał jednoznaczny religijny wydźwięk tytułu postu. Dlaczego nie przeszkadzał? Może ze względu na to, że Ty byłeś jego autorem. Kiedy natomiast inna osoba porusza wątek religijny, Rada AF reaguje cenzurując tytuł. Ten fakt świadczy o tym, że użytkownicy forum nie są traktowani w sposób równy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle - z całym szacunkiem dla Ciebie muszę przyznać, że nie rozumiem Cię.

Nie wiem czy pamiętasz, ale sam założyłeś kiedyś ten wątek. Jakoś nikomu nie przeszkadzał jednoznaczny religijny wydźwięk tytułu postu. Dlaczego nie przeszkadzał? Może ze względu na to, że Ty byłeś jego autorem. Kiedy natomiast inna osoba porusza wątek religijny, Rada AF reaguje cenzurując tytuł. Ten fakt świadczy o tym, że użytkownicy forum nie są traktowani w sposób równy.

Benedykcie, zerknij na datę. Nie przypominam sobie, abyśmy w 2005 roku mieli coś przeciwko takim wątkom. Eskalacja problemu nastąpiła znacznie później i zakaz wątków religijnych pojawił się stosunkowo niedawno. Każdy wie, kiedy.

 

Trochę więc dziwny ten argument, który w gruncie rzeczy, atakuje nas. Zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle - z całym szacunkiem dla Ciebie muszę przyznać, że nie rozumiem Cię.

Nie wiem czy pamiętasz, ale sam założyłeś kiedyś ten wątek. Jakoś nikomu nie przeszkadzał jednoznaczny religijny wydźwięk tytułu postu. Dlaczego nie przeszkadzał? Może ze względu na to, że Ty byłeś jego autorem. Kiedy natomiast inna osoba porusza wątek religijny, Rada AF reaguje cenzurując tytuł. Ten fakt świadczy o tym, że użytkownicy forum nie są traktowani w sposób równy.

 

A jesteś pewien, że nie przeszkadzał?

Po tym co się działo wokół tego i jeszcze innego wątku doszedłem do jednego wniosku... poruszanie religijnych wątków na Tym forum jest bezcelowe i powoduje niepotrzebny ferment. Poza tym, ten wątek był innego typu. Dotyczył osoby, która mimo, że była głową Kościoła, była przez znakomita większość uważana za największego Polaka w historii. A jednak mimo tego znaleźli się tacy, którym owy wątek przeszkadzał. Oczywiście znaleźli się i ludzie, którzy przyznawali, że mimo iż sami nie są wierzący to żałują, że On odchodzi...

 

Po prostu zmądrzałem. Rozmawiałem o tym z moim przewodnikiem duchowym - dostałem skierowanie na dobrą lekturę - obecnie założył bym ten wątek ale może zatytułował bym go : "Odchodzi Karol Wojtyła, oby został z nami..." .

Wolę by był na forum spokój a nie by w imię moich ideałów mieć uraz do osób, które podzielają moją pasję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Adamie - nikogo nie atakuję, tylko negatywnie oceniam fakt cenzury.

 

Pawle - Twój wątek nie został ocenzurowany. I tutaj tkwi sedno problemu: jednym się zmienia posty, innym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie - nikogo nie atakuję, tylko negatywnie oceniam fakt cenzury.

 

Pawle - Twój wątek nie został ocenzurowany. I tutaj tkwi sedno problemu: jednym się zmienia posty, innym nie.

 

Watek zakładałem dawno temu... to już ponad 3 lata (zakładałem go na miesiąc przed śmiercią JPII).

Mnie też się zdarza czyszczenie wątków w dziale który moderuję. Czasem zmieniam temat, czasem nawet wywalam posty (ostatnio w wątku o OccultWatcherze, ktoś pogratulował mi pracy w TVN - usunąłem, po co nam to) mam co prawda zasadę, że informuję o tym użytkownika.

 

Tak jak napisałem, gdybym teraz zakładał ten wątek nadał bym mu inny tytuł... a nawet gdybym nadał taki i ktoś by go zmienił, to po wysłuchaniu uzasadnienia nie "rzucał" bym się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po wysłuchaniu uzasadnienia nie "rzucał" bym się...

 

Tak, a mi zachcialo "rzucac sie"... Wystarczy juz.

 

Zasialem wiatr, zebralem burze. A teraz prosze o zamkniecie tego watku, a najlepiej usuniecie go wraz z watkiem "Skandal!".

 

Wrzody najlepiej sie leczy usuwajac je.

 

Nastepnym razem walne sobie kielicha, zanim zabiore glos w jakiejkolwiek dyskusji. Tylko ze teraz jestem na platformie "offshore Mauritania", a tu pic nie wolno <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a mi zachcialo "rzucac sie"... Wystarczy juz.

 

Zasialem wiatr, zebralem burze. A teraz prosze o zamkniecie tego watku, a najlepiej usuniecie go wraz z watkiem "Skandal!".

 

Wrzody najlepiej sie leczy usuwajac je.

 

Nastepnym razem walne sobie kielicha, zanim zabiore glos w jakiejkolwiek dyskusji. Tylko ze teraz jestem na platformie "offshore Mauritania", a tu pic nie wolno <_<

Sorry, że odpisuje w zamkniętym wątku, ale mam do Ciebie prośbę. Jeżeli jesteś na platformie wiertniczej, to może strzeliłbyś pare zdjęć i zrobił mini reportaż? Strasznie ciekawe klimaty, a od kogoś kto tam pracuje, to jednak inna bajka. Jeżeli się zgodzisz, to wrzuć do działu fotografia. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.