Skocz do zawartości

PS2 - 2,5 roku gwarancji + bonusy


PiDzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania konsolę PS2 (full komplet), gwarancja jest ważna jeszcze przez 2,5 roku (tak nie pomyliłem się gwarancja była za dopłatą przedłużana).

 

W komplecie są wszystkie kable do tv, zasilacz i jeden pad.

 

Do tego dorzucę kierownicę z pedałami - kierownica trochę ściąga na lewo, ale myślę, że jeśli ktoś się na tym zna to bez problemu to naprawi, ja się niestety nie znam :)

 

Kartę pamięci 8Mb - oryginalna, na karcie są moje sejwy, mogę je skasować lub zachować jeśli ktoś chce :)

 

3 oryginalne gry - Evolution GT dopiero co kupiona więc prawie nie używana, F1 i Fifa 2003 - obie używane ale konsola bez problemu je odpala i nie tnie się w żadnym momencie.

 

Cena 500 zł.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt w tym wątku lub na PW :)

 

Pozdrawiam

PiDzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena spada do 450 :)

 

dodam że jeśli ktoś nie jest pewien ze względu na moją niską ilość postów i to że prawie nikt mnie tutaj na forum przez to nie kojarzy, że mogę bez problemu wystawić sprzęt na allegro gdzie mam dosyć sporo komentarzy pozytywnych :)

Edytowane przez PiDzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.