Skocz do zawartości

Skymaster i Skylux


karan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Wystawiam na sprzedaż Celestrona SkyMastera 15x70 z etui, czterema zaślepkami i nieoryginalnym (czyt. nie sznurówką) paskiem na szyję oraz kilkuletniego skyluxa (stary model) wraz z seryjnymi pseudo montażem i pseudo statywem oraz szukaczem i kątówką :D

W obu przypadkach optyka bez rysek, obudowy nieuszkodzone, mechanicznie sprawne na 100%.

Istnieje możliwość odbioru osobistego, a w przypadku Celestrona również wysyłki. Niestety nie posiadam oryginalnego kartonu ze skyluxa więc boję się wysyłać w byle jakim opakowaniu.

Do skyluxa nabywcy dołożę filtry do obserwacji słońca (jeden na obiektyw tuby optycznej, a drugi na szukacz).

Trzpień od żurawia wkręcony w mostku lornetki jest integralną częścią i zostanie wykręcony w przypadku sprzedaży.

 

Co do cen:

SkyMaster 300,00zł. i wysyłam pocztą priorytetem na swój koszt,

Skylux 250,00 odbiór osobisty (mogę również podwieźć refraktorek w promieniu powiedzmy 20km od mojego miejsca zamieszkania).

Pozdrawiam

Jarek

DSC09430.JPG

DSC09432.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skylux wstępnie zarezerwowany do środy.

 

Dodatkowo na sprzedaż wystawiam adapter Baader Microstage 6030. Stan idealny (zero widocznych otarć, wszystkie położenia możliwe do osiągnięcia bez problemu). Zaingerowałem w jego stan fabryczny jedynie wiercąc w podstawie przeznaczonej do montażu aparatów dwa otworki co absolutnie nie wpływa na stabilność adaptera (wymagało tego usytuowanie gwintu w moim aparacie).

 

Cena - 80zł (przy przelewie pokrywam koszty wysyłki)

 

Chciałbym sprzedać również starą i wysłużoną już lornetkę PZO 11x40. Liczy sobie pewnie ponad 20lat, obudowa nosi wyraźne ślady użytkowania (otarcia i zarysowania), a warstwy przeciwodblaskowe są w dużym stopniu pościerane. Mechanizm regulacji ostrości na obu okularach pacuje bardzo ciężko - wymaga konserwacji. Nie mniej jednak obrazy uzyskiwane przez ten leciwy sprzęt z pewnością biją na łeb widoki otrzymywane z niejednego wnalazku oferowanego na allegro w podobnej cenie.

 

Cena - ok. 120,00zł. do małej negocjacji, przy przelewie wysyłam na swój koszt

 

Fotki adaptera poniżej, a zdjęcia lornetki dodam w najbliższych dniach.

 

Pozdrawiam

DSC09440.JPG

DSC09439.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.