Skocz do zawartości

XPProf a K3CCDTools


Rodan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie zwłaszcza do kolegów informatyków. Problem pojawił się po zainstalowaniu programu K3CCDTools na laptop z programem operacyjnym Windows XP Profesjonal. Program zawiesza się po ok. 15 min pracy z web kamerą SPC900 SC1,5. Po ponownym uruchomieniu nie można wywołać z paska zadań zakładek dotyczących ustawienia kamery, parametrów pracy i zapisu, brak podglądu (wideo capture-source,-format, podgląd).

Program działa bez problemów na kompie stacjonarnym pod XPHome. Starałem się przenieść wszystkie sterowniki na laptop ale coś mi nie wyszło. Czy ktoś może miał coś podobnego? Proszę o jakąś poradę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawił się po zainstalowaniu programu K3CCDTools na laptop z programem operacyjnym Windows XP Profesjonal.

 

Niezbyt dobrze rozumiem , "problem pojawił sie" , chodzi jak myślę o dzialanie kamerki w ogóle w innych programach, no bo w K3CCD nie mógł pojawić się zanim K3CCD został zainstalowany.... :huh:

 

Starałem się przenieść wszystkie sterowniki na laptop ale coś mi nie wyszło.

 

To jest jeszcze bardziej tajemnicze. Nic nie można przenosić. Sterowniki od kamerki trzeba zainstalować, po sprawdzeniu działania - najlepiej w dedykowanym np. Vlounge, instalujesz K3CCD.

 

A tak w ogóle zawiesza się podczas podglądu czy nagrywania ? sprawdź w podanym sofcie philipsa czy jest tak samo.

 

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobrze rozumiem , "problem pojawił sie" , chodzi jak myślę o dzialanie kamerki w ogóle w innych programach, no bo w K3CCD nie mógł pojawić się zanim K3CCD został zainstalowany.... :huh:

To jest jeszcze bardziej tajemnicze. Nic nie można przenosić. Sterowniki od kamerki trzeba zainstalować, po sprawdzeniu działania - najlepiej w dedykowanym np. Vlounge, instalujesz K3CCD.

 

A tak w ogóle zawiesza się podczas podglądu czy nagrywania ? sprawdź w podanym sofcie philipsa czy jest tak samo.

 

Andy

 

Kamerka działa normalnie w Vlongue. Po zainstalowaniu K3CCD w trakcie nagrywania program zawiesił się.Przy następnym uruchomieniu programu nie ma podglądu ani możliwości nagrywania.

Podobnie stało się z Guide Dogiem, z tym że podgląd jest za to nie ma innych funkcji. Prawdopodobnie będzie to coś z programem operacyjnym? Wyświetlił mikomunikat: Sygnature szAppName:Guide Dog.exe szAppVer:1.0.0.6

szMod Name:hungapp

szModVer:0.0.0.0 offset:00000000

 

treść:

C:\Dokume~1\D600\ustawi~1\Tem\WERb7b1.dir00\Guide Dog.exe mdmp.\appcompat.txt

Przy K3CCD też komunikat w podobnym stylu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka działa normalnie w Vlongue. Po zainstalowaniu K3CCD w trakcie nagrywania program zawiesił się.Przy następnym uruchomieniu programu nie ma podglądu ani możliwości nagrywania.

Podobnie stało się z Guide Dogiem, z tym że podgląd jest za to nie ma innych funkcji. Prawdopodobnie będzie to coś z programem operacyjnym? Wyświetlił mikomunikat: Sygnature szAppName:Guide Dog.exe szAppVer:1.0.0.6

szMod Name:hungapp

szModVer:0.0.0.0 offset:00000000

 

treść:

C:\Dokume~1\D600\ustawi~1\Tem\WERb7b1.dir00\Guide Dog.exe mdmp.\appcompat.txt

Przy K3CCD też komunikat w podobnym stylu.

Pozdrawiam

 

K3CCD już działa, okazało się, że brakowało tylko jakiegoś sterownika. Komputerowiec poradził sobie z tym w ciągu pół godziny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.