Skocz do zawartości

Zamiast obrazka załącznika pojawia się komunikat


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wyświetlaniu załączników powiększonych - widzę przez kilka sekund obraz po czym... strona przeładowuje się z idiotycznym angielskim komunikatem, jak w tytule. No i czasem ładuje się, ładuje, ładuje, ładuje..... Loading trwa poprostu NONSTOP.

 

Przy moim słabym transferze przez siec 3G praktycznie uniemożliwia to oglądanie załączonych zdjęć.

 

Przeglądarka - Firefox 2.0.0.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyświetlaniu załączników powiększonych - widzę przez kilka sekund obraz po czym... strona przeładowuje się z idiotycznym angielskim komunikatem, jak w tytule. No i czasem ładuje się, ładuje, ładuje, ładuje..... Loading trwa poprostu NONSTOP.

 

Przy moim słabym transferze przez siec 3G praktycznie uniemożliwia to oglądanie załączonych zdjęć.

 

Przeglądarka - Firefox 2.0.0.16

Cygnus co takie starocie trzymasz :D weź zrób upgrade do wersji 3.0.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że upgrade tu wiele nie pomoże, Cygnusie sądzę, że korzystając z internetu za pomocą sieci komórkowej, Twoja przeglądarka gubi pakiety, albo nie potrafi ich sobie uporządkować, żeby poprawnie wyświetlić jakiś duży plik, fotografię itp.

poszukaj miejsca z lepszym zasięgiem, albo może zmontuj sobie jakąś antenę czy repeater do sieci umts, lub kup jakąś gotową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że upgrade tu wiele nie pomoże, Cygnusie sądzę, że korzystając z internetu za pomocą sieci komórkowej, Twoja przeglądarka gubi pakiety, albo nie potrafi ich sobie uporządkować, żeby poprawnie wyświetlić jakiś duży plik, fotografię itp.

poszukaj miejsca z lepszym zasięgiem, albo może zmontuj sobie jakąś antenę czy repeater do sieci umts, lub kup jakąś gotową

Wygląda to prawdopodobnie, ale w istocie plik już jest ściągnięty, jako że jest cały wyświetlony, ale dalej się ściąga. Czy on się może ściąga w kilku rozdzielczościach, czy co?

Niestety, mam tzw. DONGLA, do którego żadnej anteny nie podłączę :(

W dodatku to nie jest kwestia słabego sygnału tylko nieustannie przeciążonej stacji bazowej, w efekcie typowy transfer to ...6 kbps. Ale taki sam jest efekt rónież w tych rzadkich chwilkach, gdy mam 64 kbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus co takie starocie trzymasz :D weź zrób upgrade do wersji 3.0.1

Chcesz i masz!

Z obrazkami nic się nie zmieniło.

Ciekawosta natomiast, że Astro-Forum działa jakby szybciej, a większości stron w ogóle nie mogę załadować (prawdopodobnie z powodu overtime).

Wygląda więc na to, że Firefox 3.0 jest optymalizowany pod AstroForum! :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, tym bardziej, że otwarcie załącznika to otwarcie najprostszej możliwej strony. Tam nie ma żadnych wynalazków.

 

Problem w tym, że dostarczyciele netu komórkowego robią po drodze różne rzeczy z zawartością. Ja też tak mam przez net orange - np. zdjęcia poddaje mi max kompresji w locie. Wyobrażacie sobie? Chce sobie ściągnąć fotkę w takiej formie, jakiej ją zamieszczono, a dostaje zmasakrowanego jpg. A wszystko to, bo... transfer kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.