Skocz do zawartości

Synta 8" oraz LVW 13 Wide View (Vixen)


Popcio

Rekomendowane odpowiedzi

1) Jak w temacie - do kupienia jest Syna 8" kupina z sierpniu 2008 - więc jeszcze na gwarancji będzie długo. Praktycznie nie używana - żadnych uszkodzeń, zadrapań itd. Skolimowana fabrycznie - nie było potrzeby do żadnego majsterkowania przy niej. Jest to praktycznie nówka - ja zdecydowałem że potrzebne mi raczej coś mniejszego dlatego zamierzam sprzedać. Jest też dorobione ASCT - mojej roboty - razem z zasilaczem. Opakowanie też oryginalne z niezbędnymi styropianami itd - tak jak dostałem DHLem z DeltaOptical. Oczywiście w skład wchodzą standardowo okulary PL25 o PL10. Dzisiejsze ceny takiej sytny to 1400 zł (http://deltaoptical.pl/teleskopy/teleskop-sky-watcher-synta-skdob-8-pyrex,d781.html) - ja swoją chciałbym za 1000 zł.

 

2) Okular Vixen LVW 13 - też nówka (kupiony gdzieś w listopadzie 2008) - zero zużycia. Obecnie za 864 zł (http://deltaoptical.pl/okular-vixen-lvw-13-mm,d363.html) ja sprzedaje za 600 zł.

 

Docelowo chciałbym sprzedawać razem synte z okularem - z resztą LVW13 dla tej synty to podstawa efektownej i efektywnej obserwacji :)

Rozpatrzę też propozycje kupna okulara i synty osobno :)

 

Moje propozycje cen wynikają z tego że sprzęt jest praktycznie nowy i nieużywany, niczym nie różni się od gotowego produktu z firmy (gwarancja itd) poza tym jest w pełni sprawny więc nie ma ryzyka jak przy kupnie nowego sprzętu, gdzie nigdy nie wiadomo.

 

Poniżej przykładowe fotki:

 

dsc0041k.th.jpg

dsc0044t.th.jpg

dsc0050h.th.jpg

dsc0048s.th.jpg

 

Odbiór osobisty - Pyskowice (10 km od Gliwic).

Proszę kontaktować się wyłącznie przez mail: popcio36@wp.pl albo telefon komórkowy: 667802518. Wtedy na pewno odpowiem!

Dziękuję i zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. cenę 1400zł w delcie którą podałeś jest to cena synty8 ale z lustrem PYREX, a z tego co podałeś kiedy została zakupiona Twoja Synta, wnioskuje ze jest to sprzęt z zwykłym szkłem. ponad to taki sprzed z PYREXEM kosztuje tyle:http://www.bazarek.pl/produkt/0/206921/teleskop-sky-watcher-synta-skdob-8-pyrex.html widziałem tutaj również ogłoszenia 10" za 1100zł. Krótko, czy cena jest do negocjacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro Pyrex czy nie Pyrex przy Syntach 8 nic nie zmienia (spytaj się kogoś doświadczonego albo poczytaj tematy na forum odnośnie tego :) ) Poza tym jest ASCT wiec już temat pyrex, nie-pyrex przy tej syncie z ASCT zupełnie nie istnieje. (tak jak mówię pytaj innych a się przekonasz). To że ktoś sprzedaje synte 10' za 1100 to ok - masz wybór. Moje ma pół roku i jest w stanie idealnym i na gwarancji. Jak ktoś inny też tak ma to wybór należy w końcu do Ciebie :) Co do ceny - moim zdaniem ta cena za bądź co bądź nówkę jest odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.