Skocz do zawartości

ALTAIRASTRO-prośba o pomoc


Amper

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie mogę znaleść Hyde Parku, napisałem posta tutaj. Proszę admina o ewentualne przeniesienie.

Witam,

Chciałem zapytać ,czy ktoś z forumowiczów kupił kiedyś coś w tym sklepie ALTAIRASTRO , pytam ponieważ ponad miesiąc temu zakupiłem refraktor Stellarcue 102ED-DX, wszystko było pięknie do czasu kiedy teleskop przyjechał kurierem DHL. Paczkę odebrałem, sprawdziłem, na pierwszy rzut oka wszystko Oki, ale po zejściu pary z soczewki zalał mnie zimny pot.

Soczewka była porysowana od środka i uszczerbana. Mało tego w środku było tyle kurzu jakby teleskop był składany gdzieś w piwnicy. Po rozmowie w właścicielem sklepu odesłałem teleskop w celu wymiany. I tu zaczynają się schody. Przez około 2 tygodnie facet pisał, że teleskop wysłał, ale teleskopu nie było. Po ponownej rozmowie zresztą już chyba 20-tejz właścicielem sklepu, doszliśmy do porozumienia, wymienia mi sprzęt na TMB-80CF. Czekam w sumie już ponad miesiąc na teleskop i nic, gość ciągle mówi że teleskop wysłał, mówię żeby mi dał numer paczki, on na to OKI, wieczorem. W sumie na numer paczki czekam już ponad tydzień. Przed zakupem teleskopu odpowiadał na każdego e-maila, teraz zaprzestał. Proszę napiszcie jak mogę rozwiązać ten problem, jak zmusić gościa do przysłania mi teleskopu. Wolę teleskop niż pieniądze ponieważ, przy dzisiejszym kursie funta stracę około 1000zł.

Wszystkie rozmowy telefoniczne były prowadzone przez moich znajomych, ponieważ moja znajomośc j. angielskiego jest słaba. e-maile pisałem za pomocą tłumacza lub pisali mi znajomi.

Jeżeli jest ktoś na forum, kto zadzwoni w mojej osobie do właściciela sklepu i doprowadzi do pomyślnego rozwiązania mojego problemu będę bardzo wdzięczny. Wszystkie koszty poniesione za rozmowę telefoniczną oczywiście zwracam, drogą przelewu lub w Bieszczadach , na których będę miał przyjemność gościć.

Jeżeli znajdzie się osoba chętna mi pomóc, proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.