Skocz do zawartości

SemiAPO Zeiss 80/1300


Andee

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam refraktor SemiAPO Zeiss 80/1300. Jest to zabytkowy refraktor (przodek slynnych Telementorow), z informacji otrzymanych bezposrednio od firmy Zeiss na podstawie numeru seryjnego obiektywu - jest to teleskop wyprodukowany okolo 1923 roku. Sprzedaje go wraz z oryginalnym statywem firmy Zeiss alt-az, na statywie oryginalna przedwojenna tabliczka znamionowa zakladow Cegielskiego w Poznaniu (napisy w jezyku niemieckim). Swego czasu za sam obiektyw niejaki Ludes oferowal mi 1100 Euro (posiadal taki teleskop z uszkodzonym obiektywem ale ja chcialem sprzedac tylko calosc). Nie jestem pewien czy wszystkie czesci zestawu sa oryginalne (tego sam specjalista Zeissa nie byl pewien), w kazdym badz razie teleskop funkcjonuje i daje piekne obrazy, jak na semiapo przystalo.

 

Cena jaka mnie interesuje to 2000zl, jest smieszna w porownaniu do ceny za jaka mozna go sprzedac na "zachodzie"

 

Sprzedaje z powodow osobistych i potrzeby finansowej, gdyby nie to nigdy bym sie go nie pozbyl...

 

Pytania i oferty prosze kierowac bezposrednio na email: mgzk (małpa) complex.com.pl lub nr gg: 4488234

Edytowane przez Andee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W zwiazku z naglym i nieprzewidzianym wyjazdem sluzbowym, jestem zmuszony wstrzymac sprzedaz wystawionych w dziale "SPRZEDAM" przedmiotow.

 

Nie jestem w stanie w ciagu najblizszych dni kontrolowac ofert i odpowiadac na PW oraz maile.

 

Przedmioty zostana wystawione ponownie po moim powrocie, wycofuje wszelkie rezerwacje

 

Zainteresowanych przepraszam za zaistniala sytuacje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.