Skocz do zawartości

Trust CCD czy jest dobra?


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach w Niemczech po 20-25 euro to daje 90-110zł+przesyłka.

 

Ten Creative z allegro to ciekawe urzadzonko bo go nie ma na stronie Creativa.Sądząc z wyglądu to po prostu OEM!! wyciągnięty z jakiegoś zestawu np. Della .Więc dlatego takie ceny a drivery pewnie przyjdą na zwykłej nagrywanej płytce CD o ile w ogóle będą.Creative nie daje supportu na takie urządzenia za to już jest odpowiedzialny producent komputera.

Nurtuje mnie tylko jedno czy da się wyciągnąć na niej czasy powyżej 1s.A mnie jednak przekonuje Fusion do DS-ów to mam Canona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu tak się uparłem z szukaniem że nawet Vestę 675k kupiłem za 50zł, jak nówka ;) Jej były posiadacz w ogóle nie zdawał sobie z jej przydatności i zapotrzebowania na tego typu sprzęt, a kamerkę wystawił w ogłoszeniach na jakiejś stronie małego miasteczka gdzie ogłoszenie sprzedaży tej Vesty leżało bez odzewu przez 3 miesiące dopóki ja się nie zgłosiłem... + 5zł części na przeróbkę i mam kamerkę do guidingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu tak się uparłem z szukaniem że nawet Vestę 675k kupiłem za 50zł, jak nówka ;) Jej były posiadacz w ogóle nie zdawał sobie z jej przydatności i zapotrzebowania na tego typu sprzęt, a kamerkę wystawił w ogłoszeniach na jakiejś stronie małego miasteczka gdzie ogłoszenie sprzedaży tej Vesty leżało bez odzewu przez 3 miesiące dopóki ja się nie zgłosiłem... + 5zł części na przeróbkę i mam kamerkę do guidingu.

 

 

szczęściarz:) ja tak jak wspominałem znalazłem osobę która miała 450szt vest i 150 toucam i ma sprawdzić czy coś jeszcze zostało:) ale na razie nic nie odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pyrek dotarła do ciebie już ta kamerka,, i Tek''morzesz coś o niej powiedziec?

Z opisów wynika że jest nawet ciekawa,ja zamówiłem dziś :rolleyes:

Dzięki za linki :Salut:

 

a gdzie zamówiłeś?? w promise?? jak tak to nie dojdzie do Ciebie bo ja tam zamówiłem ale okazało się że nie mają na stanie. a jeszcze potwierdzenie do mnie wysłali że przyjete do realizacji, ale im napisałem kiedy dostane a oni że nie mają jej. to zrezygnowałem z zakupu. czekam na dostawe 7 sztuk tej kamerki w innym sklepie ktora będzie 2 kiwetnia i w podobnej cenie czyli okolo 60 zł:) jeżeli zamówiłeś w promise to nie czekaj:) tylko napisz że rezygnujesz:) moge Ci podać ten sklep w którym będzie dostawa ale tylko na pw bo tylko 7 sztuk będzie:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Promisie zamówiłem i właśnie mnie zmartwiłeś :angry:

sam sie zmartwiłem jak mi odpisali. a żadnej informacji nie mają że produkt niedostępny. jeszcze cena jest z 6 marca tego roku. a gdy się zapytałem kiedy do mnie dojdzie bo 5 dni już czekałem to mi odpisali że wycofali z sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.