Skocz do zawartości

[S]synta 8"


lukasx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania teleskop Sky-Watcher Synta 200/1200 na montażu dobsona wraz z zestawowym okularem PL 25mm plosslem . Wszystko jest w stanie bardzo dobrym.Cena jaka by mnie satysfakcjonowała za ten teleskop to 900zł.

Zależy mi na szybkiej sprzedaży teleskopu.

P1000375a.JPG

P100037a2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego wykonane jest lustro.Jestem z Warszawy.Istnieje możliwość wysyłki.

 

zapewne w dokumentach masz zapisane z czego lustro jest wykonane.

sprawdź przy nazwie sprzedawanego towaru na fakturze. czy przypadkiem nie widnieje słowo PYREX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super jakbyś się dowiedział czy jest to PYREX… bo tak to byłbym wstępnie zainteresowany, tym bardziej, że jesteś z Warszawy tak ja, więc obeszłoby się z ewentualną wysyłką ( tak BTW wysyłanie Pocztą Polską takiego urządzenia mnie przeraża :wacko: )

 

Czy posiadasz jeszcze jakąś gwarancję na ten teleskop?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gwarancji nie posiadam.Lustro jest chyba zwykle(z tego co ja się orientuje to przy 8" nie ma różnicy miedzy lustrem zwykłym a pyrexem.

 

przytoczę słowa sumas'a odnośnie różnicy między tymi lustrami:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=217304

 

a także jest to różnica cenowa.

czyli jakaś tam różnica jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją Syntę 8" Pyrex dałem w grudniu 1050 zł i był droższy od Classic ok 100-150 zł poza tym Classic były już niedostępne w Polsce. Ten teleskop wygląda na Classic sądząc po starszym typie wyciągu okularowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.