Skocz do zawartości

Meade 1,25" flip mirror - komplet


PTL

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

W ramach wiosennych porzadkow mam do odsprzedania Meade flip mirror 1,25 cala. Uzywany ale w dobrym stanie, pudelko instrukcja i wszystkie oryginalne elementy. Kupilem przypadkowo razem z teleskopem i w zasadzie lezy i zbiera kurz na polce. Ja uzywam/uzywalem podobnego (True Technologies) do centrowania gwiazdki prowadzenia w guiderscope, przyblizonego ustawiania ostrosci CCD z refraktorem oraz - co chyba najwazniejsze - dla ulatwienia centrowania web-kamerki przy obserwacji planet (pole widzenia okularu 25 czy 30mm jest wielokrotnie wieksze niz chip kamery). True_Tech jest dosc prosty (tylko flip do gory lub na dol), ten model jest w pelni regulowany. Meade produkowal to do zastosowan z kamerami CCD i SCT, gdzie pole widzenia bylo male z definicji.

 

Cena 400 PLN wysylke pokrywam.

 

Pozdrawiam

 

Pawel

 

110664964.jpg

 

110664965.jpg

 

110664966.jpg

 

110664967.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

czy to ogłoszenie o sprzedaży Flip Mirror jest jeszcze aktualne. Chętnie bym kupił ten sprzęcik. Prosze o odpowiedź. Najlepiej na maila info@jozwik.org lub lelefon 0-603398777 - jestem z Warszawki więc jak jeszcze aktualne to podjadę gdzie trzeba. Pozdrawiam. Sławek Jóźwik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.