Skocz do zawartości

kupie synte 8


pyda21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi byc synta,chodzi mi o lustro 20cm cena ok.1200zl.Posiadam montaż eq3 wiec sama tuba też wchodzi w rachube.Prosze o oferty.

 

Jeśli to jednak będzie 8" Synta, to na eq3 będzie za bardzo niestabilna. Rozważ zakup razem z eq5. Tym bardziej, że w tej cenie jest to jak najbardziej realne. Tylko trochę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cefeusz dzieki za słowa otuchy,chyba narazie będzie musial wystarczyć mi dobson,jednak gdy bedzie cos na eq5 (w tym zakresie cenowym)to niepogardze.Do konca niejestem pewien czy to eq3 ponieważ sprzedajacy mi,też tego nie był pewien a nie wiem jak je odróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cefeusz dzieki za słowa otuchy,chyba narazie będzie musial wystarczyć mi dobson,jednak gdy bedzie cos na eq5 (w tym zakresie cenowym)to niepogardze.Do konca niejestem pewien czy to eq3 ponieważ sprzedajacy mi,też tego nie był pewien a nie wiem jak je odróżnić.

Gratuluję zakupu :) Co do rozróżniania montaży, to polecam http://www.celestia.pl/Typy_montaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.