Skocz do zawartości

Astro Spęd II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To może Bartku podaj link do IV warsztatów w Jeziorach bo zaginął wraz ze starym forum :-).

 

Rozmawiałem w Jachrance z Przemasem jak się uda to w Jeziorach zrobimy premierę książki Przema. Autor obiecał, że przyjedzie i będzie rozdawał autografy:-).

"Rękopis" do korekty, który widziałem w Jeziorach zrobił na mnie duże wrażenie. Bedzie to w końcu popularny poradnik dla miłośników nocnego nieba autorstwa Polaka.

Mam takze potwierdzoną wycieczkę do obserwatorium w Borówcu wraz ze strzałem laserowym do satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś mi się nie składa żeby się z wami spotkać. Miałem być z pewnością ale z pewnością nie będe. Przypomiałem sobie, że 31 maja mam orzenek kuzyna na Kaszubach to nie wypada mi odmawiać. Kurde blade i dwa kleszcze, zobaczymy się jeszcze. > :( > :( > :( > :( > :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chłopaki, tak piszecie, że zastanawiam się czy macie się k'sobie???????? Jeśli tak, to może jednak nie publicznie, błagam!

 

ElP

 

PS chciałbym pojechać na warsztaty, może się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.