Skocz do zawartości

Moja pierwsza "Kulka"


Metatron

Rekomendowane odpowiedzi

Metatronie, z racji małego stażu mam być może infantylne pytanie. Czy nie dałoby się przyciemnić tła żeby pozbyć się tej szarości ? Próbowałem pobawić się w GIMPIE poziomami i ładnie to wychodziło. Oczywiście dużo gwiazd i kłaków wycięło w cholerę, ale my mamy przecież podziwiać M13. Pewnie szpece od obróbki daliby sobie z tym radę. Moje subiektywne wrażenie jest takie, że wolę oglądać "chudszą" M13 na ciemnym tle niż bardziej rozległą na szarym. Moich prób nie przedstawiam, każdy jak chce może przecież sam spróbować.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Skrzypu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drapacze chmur Ci tam nieba nie zasłaniają, oświetlenie uliczne też prawie jak w mieście powiatowym, a u nas pada.

pozdrawiam

Jacek

 

Jacku, drapaczy chmur nie ma, ale pogoda jednak w Polsce jest dużo lepsza niż tu w Irlandii, ostatni tydzień jedynie pokazuje, że pogoda potrafi płatać figle i jest aktualnie jak na Majorce ;)

 

Metatronie, z racji małego stażu mam być może infantylne pytanie. Czy nie dałoby się przyciemnić tła żeby pozbyć się tej szarości ? Próbowałem pobawić się w GIMPIE poziomami i ładnie to wychodziło. Oczywiście dużo gwiazd i kłaków wycięło w cholerę, ale my mamy przecież podziwiać M13. Pewnie szpece od obróbki daliby sobie z tym radę. Moje subiektywne wrażenie jest takie, że wolę oglądać "chudszą" M13 na ciemnym tle niż bardziej rozległą na szarym. Moich prób nie przedstawiam, każdy jak chce może przecież sam spróbować.

 

Pozdrawiam

 

Skrzypu, faktycznie, każdy ma swój gust i zdanie.

Ja uważam jednak że im więcej wydobędę z M 13, tym lepiej, aczkolwiek lepiej by było, gdyby można było pogodzić i jedno, i drugie, ale z 4 klatek 60-cio sekundowych niezbyt dużo można wycisnąć ;)

A ja startuję i startuję i jakoś odlecieć, we właściwym kierunku nie mogę, mam nadzieję, że zmieni się to w sezonie jesiennym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.