Skocz do zawartości

Sprzedam Synte 8


Orc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na sprzedaż Teleskop Sky-Watcher (Synta) SKDOB 8, zakupiony w DeltaOptical w 2006 roku.

Stan wizualny i techniczny oceniam na bardzo dobry, praktycznie żadnych zarysowań i uszkodzeń

tuby czy montażu. Lustro jest trochę zakurzone.

 

Do teleskopu oczywiście załączam okular Super Plossl 25 mm i 10mm oraz wszystkie papiery.

Teleskop będzie zapakowany w oryginalne kartony.

Cena jaka mnie interesuje to 800pln lub chętnie zamienię na montaż EQ5 z napędami i statywem.

Wysyłka tylko kurierem nie wiem ile wyniesie koszt ale myślę, że około 40pln.

Ważne - pierwszeństwo kupna mają osoby, które chcą się zamienić na montaż.

 

Dodatkowo na sprzedaż mam:

Okular Celesstron OMNI 4mm Plossl - 90pln

Vixen Barlow T 2x - 80pln

Folia (filtr słoneczny) Baader ND 5 do Synty 8 - 30pln ( ma kilka rysek )

 

Do zaoferowania mam również ośkę ( dość solidna bo z samochodu :) ) do ruchu teleskopu wokół

własnej osi. Ośka składa się z dwóch części jedną należy przykręcić śrubami do płyty o grubości

2cm i z otworem 12cm, a drugą do nowej specjalnie zrobionej podstawy teleskopu ( widoczna na zdjęciu ). Dzięki ośce ruch odbywa się

bardzo płynnie i lekko, jednym palcem spokojnie można kręcić teleskopem.

Cena - 100zł za ośkę.

 

Koszty przesyłek pokrywa kupujący.

Poniżej wklejam zdjęcia teleskopu, okularów i ośki.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym złożyć rezerwację na Omni 4mm, do jutra gdzieś do 15 16 jeżeli można. a i ile ten okularek już ma?

 

Ma około 2-3 lata nie potrafię dokładnie powiedzieć, mało używany, większość czasu przeleżał w pudełeczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio patrzę w niebo tylko przez moje SCT8" i obrazy jakie on daje są zadowalające , natomiast patrzyłem oststnio przez taką właśnie Syntę Procjona i byłem lekko zszokowany jakością oglądanego Jowisza przez ten teleskop.

 

Szybko wróciłem do domu i muszę z przykrością przyznać że w Syni był lepszy obraz niż w moim, tak że wszystkim taki teleskop polecam-Janusz.

 

Ps. patrzyłem w swoim życiu przez wiele teleskopów i Syntę polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.