Skocz do zawartości

Sprzedam szukacz kątowy Sky-Watcher 9x50


mateusz_18

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam szukacz z nasadką kątową firmy Sky-Watcher 9x50 w kolorze białym. Normalnie są sprzedawane niebieskie, ale ja ten przemalowałem sobie na biało aby pasował do mojego teleskopu. Zrobiłem to bardzo staranie i wygląda jakby był już biały fabrycznie. Okazało się w praktyce, że jednak częściej korzystam ze zwykłego, prostego szukacza a ten leży i się kurzy. Jest w stanie praktycznie idealnym. Na jednym zdjęciu pokazałem w mocowaniu szukacza malutkie wgłębienie. Jakiś czas temu pękła mi śruba mocująca szukacz do stopki i musiałem ją rozwiercić i troszkę wiertło wkręciło się w mocowanie. Oczywiście w niczym to nie przeszkadza i nie ma żadnego znaczenia bo i tak tego nie widać po zamocowaniu szukacza do stopki, ale informuje dokładnie, żeby nie było niedomówień czy coś. Ogólnie wszystko jest w super stanie. Cena to 160zł + koszt wysyłki. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to zawsze może umówić się na odbiór osobisty ze mną. Pozdrawiam!!!

Obraz 005.jpg

Obraz 008.jpg

Obraz 009.jpg

Obraz 011.jpg

Obraz 014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.