Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę 8" + 2x LVW + UHC 1,25"


pyntko_krtofli

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam teleskop - Synta 8" Dobson, classic wraz z KIT'owymi okularkami, stan bd (cena 750)

LWV 22mm - optyka ideaŁ, na obudowie kilka rysek (700)

LVW 5mm - ogóŁem ideaŁ :P (650)

Filtr Baader UHC-S 1,25" ideaŁ (140)

 

Fotki przesyŁam na życzenie, na mail'a

 

W sumie 2240, jeśli zejdzie caŁość dla jednej osoby to 2100 ( nie orientuję się w sprawie kosztów wysyŁki, ale w tym przypadku 50% kosztów pokryję ja, z wiadomych przyczyn teleskop jednak najlepiej odebrać osobiście, z resztą póki co jak pisaŁem wyżej nie wiem nie wiem jak wygląda przesyŁka kurierem takiego kolosa).

 

Sprawa wygląda trochę zagmatwanie, bo jeśli mam sprzedawać to wszystko albo nic. Żal by byŁo jakbym musiaŁ patrzeć w domu na stojący okular bez teleskopu, lub odwrotnie. Czyli sprzedam, gdy ktoś zakupi wszystko razem ( wtedy caŁośc za 2100, filterek jako bonusik :P, oraz 50% kosztów wysyŁki ), albo gdy będą zarezerwowane conajmeniej: teleskop i okulary (22 i 5) tutaj nie pokryję już kosztów wysyŁki.

 

Rezerwację proszę również na mail - mshavoc@gmail.com ponieważ częściej sprawdzam pocztę niż forum.

Edytowane przez pyntko_krtofli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze nie mogę na PW odpowiedzieć, cena 700 - nie obniżę ceny ponieważ wcale nie zależy mi na sprzedaży. Lubię patrzeć w niebo (bo nie nazwę tego astronomią), wiem, że jak sprzedam to kiedyś będzie mi żal. Okular optycznie idealny, jestem jego pierwszym właścicielem , ma orginalne zaślepki, pudełko .... i 3 odpryski na korpusie wielkości paprucha.

 

 

 

 

ps do osoby która zgłaszała chęć nabycia teleskopu

... jutro podeślę fotki. Odbierze Pan go osobiście w razie czego? Pewny nie jestem na 100% ale mam chyba jeszcze karton od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wszystko wygląda, fotki na szybko, jeśli mają być dokładniejsze proszę podać okolice miejsca, a pyknę :P

 

2 ostatnie to jak to mówią "normalne ślady użytkowania" - największy minus tego telskopu :P

 

optyka db+, jak na fotkach, idealna powierzchnia, jeśli potrzeba to przed sprzedażą umyje lustro i zrobię dodatkowe fotki :) bo te są na szybko, robione w nocy 3:00.

063.jpg

064.jpg

065.jpg

066.jpg

066.jpg

067.jpg

068.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps do osoby która zgłaszała chęć nabycia teleskopu

... jutro podeślę fotki. Odbierze Pan go osobiście w razie czego? Pewny nie jestem na 100% ale mam chyba jeszcze karton od niego.

 

Witam.

To ja pisałem w sprawie teleskopu, proszę o rezerwację.

Wysłałem już kolejną wiadomość i proszę o odpowiedź.

 

Czy mógłbym skontaktować się z Panem telefonicznie?

Edytowane przez sand_man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Łukasz_Łódź

Oferta nadal aktualna, jednak sprzedam tylko i wyŁącznie w caŁości , cena jak wyżej - 2100,

 

filtr, tepeskop, okulary 22mm, 5mm.

 

witaj, jeżeli jednak byłbyś w stanie sprzedać jako "nie-całość" byłbym zainteresowany teleskopem, mój email firoos@wp.pl / gg 2701969

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.