Skocz do zawartości

LVW 13mm, LVW 22mm, Barlow Soligor 1,25


sawes1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do sprzdania mam:

 

1. LVW 13mm. Stan optyki idealny. Malutkie ryski od wkładania w wyciąg. Oczywiście nie przeszkadzają w obserwacjach. Pudełko, zaślepki.

2. Barlow Soligor 1,25. Stan optyki również idealny. Niestety tulejka do wkładania w wyciąg jest dość mocno porysowana, nie przeszkadza to jednak w obserwacjach. Psuje wrażenie estetyczne. Brak zaślepek (Producent nie daje? Taki dostałem w sklepie), pudełko.

Cena:

1.LVW 13 - 670zł

2.Soligor - 55zł

Do ceny proszę doliczyć 10zł przesyłki lub odbiór osobisty w Warszawie.

 

 

DSC03441.JPG

 

 

Sprzedaję, ponieważ rozstaję sie z astronomią..... :szczerbaty: Taaaa, jasne..... Soligora kupiłem kiedyś, w sumie nie wiem po co, a LVW zamieniłem na Naglera. Ot przyczyna rozwodu ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LVW 13 poszło.

W zwiazku ze zmianą koncepcji kierunku rozwoju firmy "Rżewski i Kosmiczne Koty", wystawiam też do sprzedaży LVW 22mm. Stan dokładnie taki sam, jak LVW 13, czyli idealny (Pudełko, zaślepki, blablabla... :D ) Cena - 700zł + 10zł ewentualna wysyłka. Odbiór osobisty po umówieniu się z moim ordynansem :lol: . Zdjęcia nie wrzucam, bo można je znależć w sieci. Najkrócej mówiąc, sprzedaję, bo idę oczko wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.