Skocz do zawartości

SCT 8" Okazja za połowę ceny.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odstąpię SCT Celestrona 8" z visual backiem 2" , złączką kątową pryzmatyczną 2" , porządnym szukaczem 11x62 , odrośnikiem firmy ORION 8", TELRADEM , dovetailem , obejmy do montażu szukacza , montaż EQ3 Soligora. Wszystko stan PERFEKCYJNY , wszystkie części montażu szukacza itp. wyczernione galwanicznie wykonanie UPGRADE na wysokim Świetnym Poziomie. Cena za cały komplet to tylko 2900zł plus przesyłka lub odbiór najlepiej osobisty ze względu na brak oryginalnych opakowań. Teleskop jest naprawdę świetny , Sama tuba w DELCIE to 4800zł , montaż 600zł , taki szukacz to przynajmniej 400zł , kątówka z świetnym pryzmatem nie jakiś tam badziew około 350zł , telrad nie wiem w sumie ile ale co najmniej 100zł , odrosnik 100zł. Teleskop z dovetailem przystosowany do tegoż montażu ale istnieje możliwość zainstalowania nowego dovetaila pod standardowe gniazdo jakie jest np. w EQ5 w tej kwocie sprzedaży 2900zł

Gorąco Polecam Gdyż warto to mniej niż połowa ceny sklepowej a wszystko PERFEKT!!!!!

Kontakt PW lub tel. 604054008. Jestem z Krakowa i do 100km mogę dowieżć sprzęt gratis.

Teleskop dostępny od czwartku.

Pozdrawiam Krzysztof.

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fotki będą do końca przyszłego tygodnia. Zapomniałem napisać iż sprzedawany zestaw jest mojego kolegi i zapytam go również czy istnieje możliwość rozbicia zestawu na poszczególne elementy. Podejrzewam iż jeżeli w pierwszej kolejności znajdzie się kupiec na OTA C8" SCT to reszta będzie również dostępna oddzielnie.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.