Skocz do zawartości

Canon Eos 350D (body)


drakos20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sprzedam jak w tytule Canon Eos 350D (body) .

Aparat jest technicznie w stanie bardzo dobrym.

Wizualnie normalne slady uzytkowania , troche powycierany na uchwycie od paznokci , poza tym aparat w pełni OK.

 

Do aparatu :

-oryginalny pasek

-bateria

-ładowarka

-kabel usb

 

Cena 620zł.

 

Wieczorem postaram się wrzucić jakieś fotki.

Edytowane przez drakos20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena szybko spada do 540 , niżej chyba nie będzie , inaczej aparat idzie na allegro , a jest naprawde z nim wszystko w porządku.

Poza zadrapaniami od paznokci aparat naprawde w stanie bardzo dobrym.Zadrapania na zywo wyglądają o wiele delikatniej niz na zdjeciu gdzie to wyglada dość tragicznie.Nie mam drugiego aparatu aby zrobic dobre zdjecia.Daje gwarancję rozruchową 1 miesiąc. Nie sprzedawał bym , ale na wczoraj potrzebóje gotówki.

post-983-045908600 1280856491_thumb.jpg

post-983-038751700 1280856572_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena szybko spada do 540 , niżej chyba nie będzie , inaczej aparat idzie na allegro , a jest naprawde z nim wszystko w porządku.

Poza zadrapaniami od paznokci aparat naprawde w stanie bardzo dobrym.Zadrapania na zywo wyglądają o wiele delikatniej niz na zdjeciu gdzie to wyglada dość tragicznie.Nie mam drugiego aparatu aby zrobic dobre zdjecia.Daje gwarancję rozruchową 1 miesiąc. Nie sprzedawał bym , ale na wczoraj potrzebóje gotówki.

 

Czy oferta jeszcze aktualna? Jeśli tak to prosze o info na priv bo byłbym zainteresowany.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak aktualne jeszcze , nie moge przez komunikator wieć podaje numer tel 666033586.

 

A jaki przebieg ma ten aparat (ile zdjęć zostalo nim wykonanych od nowosci)? I czy jest Pan pierwszym właścicielem? Jestem zainteresowany tym sprzętem.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.