Skocz do zawartości

wydzielone z tematu: "Po co ludzkości astronomia?"


Gość NigntDay

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NigntDay

Exec napisał:

"Janko, to jest kolega Wanderer z sąsiedniego forum, którego bawi denerwowanie ludzi i obrażanie ich za co dostał bana. Nie przywiązywał bym do tego uwagi."

 

Wypraszam sobie bezpodstawne oczernianie mojej osoby na publicznym forum. Jeśli masz jakieś halo do mnie to powiedz mi to w oczy, będę prawdopodobnie na zlocie w Odernym. A teraz żądam publicznych przeprosin.

 

p.s. kreśląc swoja wypowiedz nie napisałem nic złego, po prostu zabrałem głos w dyskusji i nie masz żadnych podstaw by mnie w ten sposób osądzać.

Edytowane przez NigntDay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak ja lubię tego typu polemiki. Niektórzy się tak fajnie nakręcają i napinają a ja mam tylko z tego ubaw...

 

Gdzie i kto się napina – pokaż to pośmiejemy się razem! ;)

 

Troszkę źle zrozumiałeś to co miałem na myśli. Uważam że lepiej interesować sie czymkolwiek wartościowym niż spędzać czas na "nic nierobieniu", czy też chlaniu na przystanku lub narzekanie że wszystko jest do dupy.

 

A Słońce świeci w dzień!

 

 

 

Bardzo cenię wszystkich ludzi którzy mają jakiekolwiek pasje i pomysł na siebie. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś interesuje się astro, hodowlą dżdżownic czy też grafiką wektorową (wymieniam przykłady). Jeśli ma pasję - jest kimś.

 

Nie obraź się, ale wg mnie to strasznie… egocentryczne (mówiąc delikatnie) podejście. Jesteś lepszy bo masz pasje? Ok, w takim razie samotna matka chorego dziecka, która haruje na dwa etaty i opiekuje się dzieckiem, śpi po 5h na dobę i nie ma czasu na żadne pasje jest gorsza od Ciebie. Ty w końcu masz pasje! ;)

 

Po co więc ludzkości astronomia?? Każdemu jest potrzebna w innym celu. Jeden widzi w niej odpowiedzi na wiele pytań dotyczących natury otaczającego nas świata, drugi widzi w niej drogę do kariery zawodowej a jeszcze ktoś inny podchodząc zupełnie amatorsko - chce tylko pobawić się w obserwatora nieba bez wkręcania się w zawiłości astronomii.

 

To wszystko proste jak drut. To trudne pytanie brzmi: po co ludzkości (szczególnie tej części nie interesującej się astronomią) jest astronomia? Czy nie jesteśmy groźną bandą dziwaków, która chce totalnego zaciemnienia, a wieczorami niszczy lampy uliczne przy drogach?

 

 

 

 

 

Wypraszam sobie bezpodstawne oczernianie mojej osoby na publicznym forum. Jeśli masz jakieś halo do mnie to powiedz mi to w oczy, będę prawdopodobnie na zlocie w Odernym. A teraz żądam publicznych przeprosin.

 

 

 

p.s. kreśląc swoja wypowiedz nie napisałem nic złego, po prostu zabrałem głos w dyskusji i nie masz żadnych podstaw by mnie w ten sposób osądzać.

 

Och, dotknęło Cie? Nie mam podstaw, żeby Cię w ten sposób osądzać? A skąd Ty to wiesz? Już Cię wystarczająco poznałem, żeby sobie wyrobić zdanie o Tobie i chyba. Ty masz prawo mnie publicznie obrażać, ale Ciebie nie ma prawa nikt choćby osądzić? No cóż, życie to dziwka. ;)

 

Bardzo mi przykro Wandererku, że Cie uraziłem. Niestety często najtrudniejsze to przyjąć prawdę na klatę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanderer, no co Ty, przecież nie ma co się dąsać! Przecież nie powiedziałem nic obraźliwego, nie obrzucałem Cię wyzwiskami, ani Cię nie obraziłem. To prawda, że napisałem, że lubisz obrażać ludzi i ich denerwować – ale najzwyczajniej w życiu tak jest i tak robisz, więc tylko opisałem Twoje zachowanie. Nie próbuje Cię celowo obrazić, bo się na Ciebie uwziąłem itd. Napisałem to co napisałem na tu na forum, żeby uprzedzić ludzi o tym jakie są Twoje preferencje co do sposobu prowadzenia dyskusji, żeby można było na to wziąć poprawkę i nie dać się wciągnąć w jakieś wojenki. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NigntDay

Powiedziałem już że jak masz jakieś kwasy do mnie to powiedz mi to w oczy ale Ty pewnie za cienki jesteś na bezpośrednią konfrontacje. Ubiegam się o publiczne przeprosiny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.