Skocz do zawartości

No to zaczynamy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam wszystkie posty w pliku , co ciekawsze postaram się dodać do tego działu ze starymi postami resztę udostepnie do ściągnięcia w pliku tekstowy.

 

Kolejna odpowiedź , przy rejestracji HASŁO wysyłane jest mailem , mozna je sobie potem zmienic w profilu.

 

Bardzo proszę o cierpliwość sukcesywnie będę robił poprawki do forum ( większe ikony , GG monitor itp , tłumaczenia itd ) , ale to wymaga czasu no i dużych nakładów pracy a jeszcze poza forum musze wykarmic kilka twarzy w domu !! - więc proszę o cierpliwośc.

 

Będę wdzięczny za uwagi na maila co ewentualnie wymaga poprawy i będę to poprawiał sukcesywnie.

 

P.S. Numery GG i ICQ proszę już wpisywać co prawda zamiasts GG pojawia się Yahoo ale zrobię to potem tak jak na "starym" forum i będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

I najważniejsze że nie siedzimy w kieszeni u Fotoclassica tylko u Ciebie na serwerze pod czujną opieką, swój chłop jesteś Bartuś nie zaprzedałeś nas za czapkę gruszek ;D ;D ;D

To jak będzie z tymi bannerami, płatne, niepłatne i czy  będą, jak przewidujesz, zapewne kaska na utrzymanie serwera i servis się przyda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Janusz ,

 

Jeśli chodzi o ścisłość to wolałbym być w kieszeni FotoClassica a nie Astrokraka . A Wirgiliusz nie występował jako człowiek z FotoClassica tylko jako osoba mająca serwer do dyspozycji.

Ale i tak nic z tego nie wyszło.

 

Co do bannerów to nie wiem bo nie chce komercjalizować chyba że będzie muss ale zobacze , dlatego bardzo będę uważnie czytał Twoje posty :D , w końcu jak już pisałeś takie opłaty to jawne wymuszanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Stronkę forum już skomercjalizowałeś swoim bannerem z komercyjną reklamą kamerek CDD a skoro zrobiłeś pierwszy wyłom to dalej poleci już jak z płatka ;)

Zresztą to tylko publiczna propozycja, nic ponadto  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem na kilkudniowe szkolenie, wracam... a tu rewolucja!!!   :o

Strach teraz znowu gdzieś wyjeżdżać...  co może stać się następnym razem?   ;)

Pozdrawiam wszystkich  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja witam ponownie ! Mnie też zmylił adres forum, ale jakoś do Was, a raczej już do Nas trafiłem :-)

 

Oj, ciężko teraz będzie...

Powróciło forum, coraz bardziej wciąga mnie Baldur's Gate... i kiedy tu pisać pracę magisterską ???

 

Welcome back :-)

 

ohajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ściągnąłem plik tekstowy z postami ze starego forum i przełożyłem go na plik excela. Czy można Ci jakoś pomóc w porządkowaniu? Jakby nie było to jest to skarbnica poglądów, porad, opinii. Czy planujesz umieszczenie gdzieś tekstów ze starego  forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo coś pracuje nad tym i chwała Mu za to bo ja już nie mam czasu na to. Planuje zrobić z tego HTML'a więc było by to łatwe do oglądnięcia i czytania - zobaczymy !!

 

Ale już go lubię bo w końcu ktoś się zabrał za robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.