Skocz do zawartości

No to zaczynamy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to walnę pierwszego posta a co?

Wczoraj w podnieceniu bolidem chyba napisałem że miał jasność 10-12 mag to by znaczyło, że siakiś ciemny był. Oczywiszda zapomniałem o minusie "-":-))))

 

pzdr

mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, śmieszny zbieg okoliczności. Wtedy zarejstrowałem się jako nr 6 i teraz tak samo. Ale mam pytanko, czy to z czymś nie koliduje, tzn. jak teraz się powtórnie zarejstrowałem. Bo rozumiem Bartku, że użytkowników tez będziesz przenosił a skoro ja już jestem to mogą być problemy z zaimportowaniem "starego" tomkaL.

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy - NIECH SIE DZIEJE - starą bazę postaram się do jutra zgrać do pliku tekstowego i udostępnić bo konwersja jest możliwa ale niestety w drugą strone :( .

 

Postaram się też dorobić stare bajerki ale to już w wolnych chwilach.

 

SORRY za zamieszanie ale niestety nasze kochana firma która doji z tego forum olała mnie zupełnie i nie chcą się przyłożyć - niech i tak będzie , damy se rade . Teraz mamy z głowy SQL , będzie wolniej ale za to u mnie :) ,

 

Zapraszam do rejestracji i pisania , pisania , pisania ...

 

P.S. kolorki i reszte bajerów poprawie jak mi się szybko uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wrote:

 

"Teraz mamy z głowy SQl , będzie wolniej"

 

Nie znam się na tym gównie ale nie zauważyłem żeby było wolniej.

 

pzdr

mirek

 

PS

A co z moim dopracowanym profilem i prowokacyjnym zdjęciem.Co? :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk, puk, próba mikrofonu. Panie Bartłomieju! Czy tam na górze też słychać?

 

P.S. Jak trzeba wykonać jakąś zrzutę, to wchodzę. To Forum MA BYĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie robie co moge i jak widać już sie coś wyłania. Teraz przynajmniej będzie to Nasze forum i nie będziemy się prosić o nic :) .

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , ale roboty to mi to dowaliło konkretnie.

1. Najpierw postaram się przetłumaczyć menu

2. Potem zrobie fajny portal astro.

3. A potem się pierwszy raz w życiu opije !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Miło znowu widzieć działąjące forum  :). Wczoraj wytaszczyłem "betoniarkę" przed dom, aby pokazać znajomym niebo - było miło. Widzieliśmy też dosyć jasny meteor (bolid to nie był), który przemknął nad nami od Wielkiego Wozu w stronę Procjona. Niebo było ciemne, choć wyraźnie zauważalna była zawiesina w powietrzu.

Zachęcony postem Mirka pokręciłem trochę przy kolimacji STC - należało mu się

 

Pozdrowienia,

  Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

kurcze blade jak tu cicho o zmierzchu!!!

ja na tą okazję trochę się też zmieniam na Dziadka, bo tak mnie całe życie wołali w pracy teraz wnuczka no to niech tak zostanie poprzedni andrzej z opola.

pozdrawiam Dziadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszekjed

Witam na zgliszczach !

Przyznaję, że tochę się do forum przyzwyczaiłem i jak tylko go zabrakło wpadłem od razu na pomysł aby zapytać na forum co się stało ...? Po chwili dotarło do mnie, że forum nie istnieje a głupio pytać co się stało z moim forum na innym forum.

Próbowałem wejść z Astrokraka ale tamto wejście nie działa. A czy będzie działać ?

Pozdrawiam wszystkich zarażonych

L.J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich!

Podobnie jak Dawid przeżyłem kryzys z powodu braku forum. Na szczęście jest OK. Widzę, że starzy znajomi już tu są. Pozdrawiam wszystkich!

Wcale nie widać by forum wolniej działało. A nawet jeśli - pal to sześć! Ważne że jest.

No to trzeba brać się do pisania bo mnie aż ręce świerzbią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek

Ja w życiu nie zapamiętam tago hasła przydzielonego z automatu. Chyba se przykleję do monitaora?

Co do innych bajerów, to sprawa co najmniej trzeciorzędna - najważniejsze, że jest forum.

W ogóle ja to lubie dosyś surową oprawę graficzną.

A i co mówiłeś o spowolnieniu - normalnie chodzi.

Pozdrawiam

tatar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło faktycznie nieco trudne do zapamiętania. Ja przeżyłem chwile grozy, bo coś mi to logowanie nie szło. Ale kamień z serca w końcu spadł. Postaram się zmotywować i zamieścić swoje zdjęcie, skoro mamy jużnowe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.