Skocz do zawartości

Sterowanie TeamViewer


majronx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam takie pytanko.

Czy da się sterować tym programem przy użyciu tylko kabla Ethernet crossover między dwoma lapkami?

Przy połączeniu przez internet wszystko działa bezproblemowo.Po odłączeniu neta zrywa się połączenie.

Próbowałem przez VPN i niby jest połączenie, ale znowu po zawieszeniu połączenie z netem wszystko się zrywa.

Walczę z tym parę godzin i dalej to samo.

 

laptop z win7 jako główny, laptop z win xp ten którym chce zdalnie sterować.

w ustawieniach jest :

połączenia przychodzące Lan jest na zezwól.

 

Proszę o jakieś rady jak z tym powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam takie pytanko.

Czy da się sterować tym programem przy użyciu tylko kabla Ethernet crossover między dwoma lapkami?

Przy połączeniu przez internet wszystko działa bezproblemowo.Po odłączeniu neta zrywa się połączenie.

Próbowałem przez VPN i niby jest połączenie, ale znowu po zawieszeniu połączenie z netem wszystko się zrywa.

Walczę z tym parę godzin i dalej to samo.

 

laptop z win7 jako główny, laptop z win xp ten którym chce zdalnie sterować.

w ustawieniach jest :

połączenia przychodzące Lan jest na zezwól.

 

Proszę o jakieś rady jak z tym powalczyć.

 

Połącznie za pomocą internetu wymaga jedynie wygenerowanych identyfikatorów w aplikacjach i przy kontakcie z serwerem TeamViewer'a potrafi wóczas identyfikować miejsca połączenia.

Jeżeli operujesz w ramach sieci bez połączenia internetowego potrzebuje do tego nr IP jako identyfikatora połączenia.

Ja używam połączeń w ramach sieci LAN, łączę się podając IP komputera docelowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącznie za pomocą internetu wymaga jedynie wygenerowanych identyfikatorów w aplikacjach i przy kontakcie z serwerem TeamViewer'a potrafi wóczas identyfikować miejsca połączenia.

Jeżeli operujesz w ramach sieci bez połączenia internetowego potrzebuje do tego nr IP jako identyfikatora połączenia.

Ja używam połączeń w ramach sieci LAN, łączę się podając IP komputera docelowego.

 

 

Tak też próbowałem,ale bez neta w żaden sposób nie mogę się połączyć z drugim komputerem,wywala błąd połączenia,

Kiedy odłączam wifi od razu wyskakuje komunikat ze kabel sieciowy VPN został odłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeamViewer korzysta z centralnych serwerow i bez nich nie potrafi dzialac. Stad musisz miec polaczenie z internetem. Tak mi sie przynajmniej wydaje. A dlaczego nie np Pulpit zdalny? Zadziala w taki sposob na 100%.

Teamviewer działa bez internetu bez problemu. Opiera się wówczas na poprawnym połączeniu siecowym. Myśle ze z tym masz problem. Spróbuj najpierw sprawdzić czy masz poprawnie skonfigurowana sieć i czy komputery widza się na wzajem (Ping).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamviewer działa bez internetu bez problemu. Opiera się wówczas na poprawnym połączeniu siecowym. Myśle ze z tym masz problem. Spróbuj najpierw sprawdzić czy masz poprawnie skonfigurowana sieć i czy komputery widza się na wzajem (Ping).

Myślę ze tu tkwi cały problem,coś mam źle skonfigurowane z połączeniami sieciowymi,dzisiaj z tym powalczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.