Skocz do zawartości

Ma ktoś Adapter uniwersalny dla aparatów cyfrowych kompaktowych do digiscopingu i astrofotografii??


darekk1998

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś Adapter uniwersalny dla aparatów cyfrowych kompaktowych do digiscopingu i astrofotografii??Pytam się ponieważ dziś kupiłem go i mam mały problem podpiołem go pod lornetkę Calestrone SkyMaster 15x70.Aparatem cyfrowym firmy samsung tylko nie wiem na jakiej opcji go właczyć żeby jak najlepsze zdjęcia w najlepszej jakości jaka jest do osiągnięcie robił ?! Zrobiłem kilka zdjęć chwile temu małego wozu na opcji automatycznej z wyzwalaczem 8s.i na zdjęciu było widać 3 albo 4 kropki.

Pomocy proszę

 

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Adapter uniwersalny dla aparatów cyfrowych kompaktowych do digiscopingu i astrofotografii??Pytam się ponieważ dziś kupiłem go i mam mały problem podpiołem go pod lornetkę Calestrone SkyMaster 15x70.Aparatem cyfrowym firmy samsung tylko nie wiem na jakiej opcji go właczyć żeby jak najlepsze zdjęcia w najlepszej jakości jaka jest do osiągnięcie robił ?! Zrobiłem kilka zdjęć chwile temu małego wozu na opcji automatycznej z wyzwalaczem 8s.i na zdjęciu było widać 3 albo 4 kropki.

Pomocy proszę

 

Pozdrawiam Darek

 

Na początek spróbuj poznać aparat. > intrukcja użytkownika.

szukaj rozdziałów opisujących robienia zdjęć nocnych.

 

P.S. jeśli szukasz pomocy na forum, postaraj się o precyzję w opisach problemu.

jasno definiuj pytania.

 

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez piotr_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Wóz powiadasz.....czy to przypadkiem nie były Plejady...?

 

Nikt nie jest jasnowidzem jaki masz aparat i co oznacza wyzwalacz 8s?

Przeczytaj w instrukcji jak ustawić długość ekspozycji, zobacz jaki jest jej limit, powiedz coś więcej o aparacie - model chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to był napewno mały wóz.

 

A co do aparatu to to jest Samsung digimax s500 nie mam w tym aparacie długości naświetlania jest tylko samo wyzwalać :(

 

A na takim adapterze uniwersalnym utrzymała by się lustrzanka Canon Eos 30d ?? ponieważ taką ma mój brat i mógł by mi ją pożyczyć żeby popstrykać trochę fotek M31 a wogóle udało by mi się ją dostrzec przez ten aparat Eos 30d??

Edytowane przez darekk1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.