Skocz do zawartości

Sprzedam teleskop LB + akcesoria


Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z powodu tego, że czasu coraz mniej na rozwijanie astro hobby, wyprzedaje część mojego zestawu. Poza tym coraz mniejszą mam ochotę tachanie całego zestawu (sam teleskop waży ponad 20kg) z bloku na parking i żeby to jeszcze skończyło się na jednym razie. Może zastanowie się nad kupnem jakiejś wiekszej lornetki. Oglądniecie i ewentualny odbiór teleskopu tylko w Rzeszowie, ewentualnie mogłbym go dostarzyć tak do 50km. Wiecej zdjęć wysyłam na maila.

 

W celu jak najszybszej komunikacji proponuję również kontakt mailowy: mikix32@gmail.com. Do podanych cen należy doliczyć koszty wysyłki.

 

 

Sprzedaje:

 

1. Teleskop LightBridge 8", który kupiłem w 2006 roku w AstroClassicu w Tarnobrzegu. Od tamtego czasu dorobiłem do niego przeciwwage, przegwintowane zostały otwory regulacyjne położenie lustra + wzmocnienie mocowania lustra + podniesienie lustra (możliwe teraz fotografowanie w ognisku). Dodatkowo w wyciągu zamontowałem przekładnie 1:10.

Lustro główne, wtórne nie posiada żadnych rysek.

 

W zestawie znajduje się:

- podstawka na balkon, podnoszaca teleskop o okolo 25cm,

- pokrowiec na kratownice,

- okular MEADE 4000 26mm,

- torba na teleskop

- Pierścień parafokalny

- Szukacz – czterowskaźnikowy z czerwonym punktem (Advanced Red Dot Finder) - śruba regulacyjna prawo/lewo została na początku mojej zabawy wymieniona.

- System chłodzenia zwierciadła głównego

 

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 1800 zł.

 

2. Filtr Polaryzacyjny ORION 2" 1% - 40%. (100zł)

- stan bardzo dobry

 

3. Adapter BRESSER do discoupingu (100zł)

- używany 2-3 razy

 

4. Atlas nieba + obrotowa mapa nieba (2 zestawy) (30zł)

 

post-5219-0-38756800-1386959394_thumb.jpg

post-5219-0-97965400-1386959419_thumb.jpg

post-5219-0-38261200-1386959432_thumb.jpg

post-5219-0-07967800-1386959464_thumb.jpg

post-5219-0-12605800-1387122728_thumb.jpg

post-5219-0-01623300-1387122735_thumb.jpg

Edytowane przez Miki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z powodu tego, że czasu coraz mniej na rozwijanie astro hobby, wyprzedaje część mojego zestawu. Poza tym coraz mniejszą mam ochotę tachanie całego zestawu (sam teleskop waży ponad 20kg) z bloku na parking i żeby to jeszcze skończyło się na jednym razie. Może zastanowie się nad kupnem jakiejś wiekszej lornetki. Oglądniecie i ewentualny odbiór teleskopu tylko w Rzeszowie, ewentualnie mogłbym go dostarzyć tak do 50km. Wiecej zdjęć wysyłam na maila.

 

W celu jak najszybszej komunikacji proponuję również kontakt mailowy: mikix32@gmail.com. Do podanych cen należy doliczyć koszty wysyłki.

 

 

Sprzedaje:

 

1. Teleskop LightBridge 8", który kupiłem w 2006 roku w AstroClassicu w Tarnobrzegu. Od tamtego czasu dorobiłem do niego przeciwwage, przegwintowane zostały otwory regulacyjne położenie lustra + wzmocnienie mocowania lustra + podniesienie lustra (możliwe teraz fotografowanie w ognisku). Dodatkowo w wyciągu zamontowałem przekładnie 1:10.

Lustro główne, wtórne nie posiada żadnych rysek.

 

W zestawie znajduje się:

- podstawka na balkon, podnoszaca teleskop o okolo 25cm,

- pokrowiec na kratownice,

- okular MEADE 4000 26mm,

- torba na teleskop

- Pierścień parafokalny

- Szukacz – czterowskaźnikowy z czerwonym punktem (Advanced Red Dot Finder) - śruba regulacyjna prawo/lewo została na początku mojej zabawy wymieniona.

- System chłodzenia zwierciadła głównego

 

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 1800 zł.

 

2. Filtr Polaryzacyjny ORION 2" 1% - 40%. (100zł)

- stan bardzo dobry

 

3. Adapter BRESSER do discoupingu (100zł)

- używany 2-3 razy

 

4. Atlas nieba + obrotowa mapa nieba (2 zestawy) (30zł)

 

Małe sprostowanko, oczywiście w pierwszym punkcie nie powinno być pierścienia parafokalnego, a adapter 2"/2" pozwalajacy wyostrzyć na niektórych okularkach. Był dodawany do wcześniejszych modeli LB. Mała obniżka cen:

 

1. 1700zł

2. 90zł

3. 90zł

4. 20zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.