Skocz do zawartości

[S] Olympus XZ-1 + 2xaku + GGS + GWAR2LATA


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedam dopiero co kupiony aparat Olympus XZ-1. W zestawie jaki sprzedaje jest wszystko co daje producent, aparat ładowarka kable akumulator instrukcje, oryginalne pudełko etc. Tak jak ze sklepu. Do tego ode mnie dodatkowo dodaje drugi oryginalny akumulator Olympusa, oraz osłonę z szkła hartowanego znanej firmy GGS. Osłona od pierwszego dnia jest naklejona na wyświetlacz. Sam aparat nie posiada wad ukrytych zero rys przebarwień etc. Jest jak ze sklepu. Zakupiony niecały miesiąc temu, jest faktura etc więc gwarancja ze sklepu prawie 2 lata.
Powodem sprzedaży jest święty mikołaj który sprawił mi drugi aparat i z dwojga któryś muszę sprzedać. Po przeanalizowaniu swoich potrzeb zostaje ten od mikołaja:)

Cena bardzo fajna - 900zł i przesyłka po mojej stronie. Sam kupiłem go niecały miesiąc za 999zł do tego dokupiłem osłonę za 40 oraz aku za 50 więc ten kto kupi oszczędzi nawet 200zł. Warto i zachęcam!!

WYSYŁKA PO 3 stycznia, w ten dzień wracam do domu.
Poniżej 3 zdjęcia przedstawiające sprzedawany aparat oraz jego stan faktyczny, oraz 2 zdjęcia wykonane tym właśnie aparatem.

P1020726.JPG

P1020727.JPG

P1020728.JPG

PC130140.JPG

PC170596.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.