Skocz do zawartości

Sprzedam montaż EQ3-2 z napędem w RA, lunetką, przeciwwagami i kilkoma innymi akcesoriami


Bartłomiej Górowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam fajny zestaw do astrofotografii z krótszymi ogniskowymi, wystarczy tylko przymocować swoją lustrzankę z obiektywem i już można focić :)
Wystawiałem już ten zestaw we wrześniu, ale ze względu na wyjazd za granicę musiałem chwilowo wycofać ogłoszenie.
Zestaw sprzedaję, bo mimo wielkich chęci cierpię na permanentny brak czasu na astrofoto (i astro w ogóle) i nie ma sensu żeby taki zestaw się u mnie marnował, skoro ktoś może zrobić z niego fajny użytek.
Sam montaż kupiłem w 2010 roku razem z newtonem 150/750 i tym zestawem prowadziłem sporadyczne obserwacje z balkonu do połowy 2012 roku, kiedy to tubę sprzedałem i postanowiłem spróbować astrofotografii z krótkimi ogniskowymi. Czas i możliwości transportowe jakimi dysponowałem pozwoliły mi zrobić jedynie JEDNO zdjęcie Oriona, które swego czasu zamieściłem na Astropolis.
Można więc powiedzieć, że montaż był używany z niewielką częstotliwością przez dwa sezony. Głowica (jak i cała reszta) jest w bardzo dobrym stanie.

W skład zestawu wchodzi:

  • głowica paralaktyczna Sky-Watcher EQ3-2 z napędem w osi RA, lunetką biegunową, prętem przeciwwagi i dwiema przeciwwagami widocznymi na zdjęciu;
  • aluminiowy statyw z półeczką na akcesoria;
  • pilot kontroli napędu osi RA z zasilaczem sieciowym + alternatywne zasilanie z koszyczka na baterie LR20;
  • pokrętła mikroruchów;
  • komplet narzędzi montażowych;
  • szyna dovetail 21 cm z możliwością przymocowania lustrzanki.


Nie rozbijam tego zestawu!

Wszystko widać na załączonych zdjęciach... poza lunetką biegunową, która "się schowała" ale zapewniam, że jest :)

 


[Cena]: 700 zł

Odbiór osobisty Kraków (najlepiej)

Najbardziej mi zależy na odbiorze osobistym w Krakowie, bo naprawdę wolałbym tego nie wysyłać, ze względu na masę i gabaryty całości.
No i zawsze można dokładnie wszystko obejrzeć na miejscu przed zakupem.
Zestawu nie rozbijam, bo myślę, że cena całości jest dobra, szczególnie że jest to całość funkcjonalna, gotowa do focenia :)

 


Kontakt: b.gorowski@gmail.com

A potem jak coś można się ugadywać telefonicznie.


Pozdrawiam,
Bartek Górowski

post-19893-0-83409000-1388409178_thumb.jpgpost-19893-0-54779600-1388409179_thumb.jpgpost-19893-0-87254100-1388409180_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.