Skocz do zawartości

Filtry różne różniste


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedam mam filtry jak poniżej:

 

1. Filtry interferencyjne (fotograficzne) meade z zestawu kamery DSI PRO. Do sprzedania mam filtr niebieski oraz zielony. Cena za sztukę 60zł. W przypadku zakupu dwóch filtrów cena 105 zł za dwa.

 

2. Filtr podczerwony 55mm firmy Pallas. Można go zamocować do każdego obiektywu z gwintem 55mm. Zaletą tego filtra jest większa jasność w porównaniu do hoya r72. Cena 50zł

 

3. Filtr polaryzacyjny 49mm. Filtr robiony był w Jenie, szkło schott czyli bardzo dobre. Oprawa bardzo solidna, coś na wzór filtrów B+W. Cena 49zł.

 

4. Filtr UV firmy Hoya 62mm. Cena 15zł

 

5. Filtr połówkowy 52mm cromofilter (COKIN), produkowane we Francji. Zdecydowanie lepsze jakościowo niż chińskie badziewia z allegro. Cena 20zł.

 

Wszystkie filtry są w bardzo dobrym stanie bez jakichkolwiek rys itp. Cena wysyłki to 6zł. W razie jakichkolwiek propozycji pisać PW. Zdjęcia poniżej.

cromo1.jpg

cromo2.jpg

ir1.jpg

ir2.jpg

meade1.jpg

meade2.jpg

pol1.jpg

pol2.jpg

uv1.jpg

uv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Do sprzedam mam filtry jak poniżej:

 

1. Filtry interferencyjne (fotograficzne) meade z zestawu kamery DSI PRO. Do sprzedania mam filtr niebieski oraz zielony. Cena za sztukę 60zł. W przypadku zakupu dwóch filtrów cena 105 zł za dwa.

 

2. Filtr podczerwony 55mm firmy Pallas. Można go zamocować do każdego obiektywu z gwintem 55mm. Zaletą tego filtra jest większa jasność w porównaniu do hoya r72. Cena 50zł

 

3. Filtr polaryzacyjny 49mm. Filtr robiony był w Jenie, szkło schott czyli bardzo dobre. Oprawa bardzo solidna, coś na wzór filtrów B+W. Cena 49zł.

 

4. Filtr UV firmy Hoya 62mm. Cena 15zł

 

5. Filtr połówkowy 52mm cromofilter (COKIN), produkowane we Francji. Zdecydowanie lepsze jakościowo niż chińskie badziewia z allegro. Cena 20zł.

 

Wszystkie filtry są w bardzo dobrym stanie bez jakichkolwiek rys itp. Cena wysyłki to 6zł. W razie jakichkolwiek propozycji pisać PW. Zdjęcia poniżej.

 

1. Filtry interferencyjne meade 40zł za sztukę lub 75zł za dwa

2. Filtr podczerwony 55mm - 35zł

3. Filtr polaryzacyjny 49mm z Jeny - 40zł

4. Filtr UV hoya 62mm - 10zł

5. Filtr połówkowy 52mm - 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.