Skocz do zawartości

RelayBox na LPT by Mario2005


wtw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wystawiam na sprzedaż RelayBox pod LPT wraz z kabelkologią. Pudełeczko posiada port ST4 do sterowania m ontażem, wyjście do sterowania migawką np. Canona 300D i 350D oraz wyjście do sterowania długimi czasami webkamerki. Cena jaka mnie interesuje to 80 PLN plus koszt przesyłki. Oczywiście wezmę pod uwagę każdą inną, poważną ofertę cenową, jak również propozycje zamiany na inny sprzęt astro. Więcej fotek mogę wysłać na email. Oferty i propozycje proszę składać na PW lub wtw@onet.pl.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wystawiam na sprzedaż RelayBox pod LPT wraz z kabelkologią. Pudełeczko posiada port ST4 do sterowania m ontażem, wyjście do sterowania migawką np. Canona 300D i 350D oraz wyjście do sterowania długimi czasami webkamerki. Cena jaka mnie interesuje to 80 PLN plus koszt przesyłki. Oczywiście wezmę pod uwagę każdą inną, poważną ofertę cenową, jak również propozycje zamiany na inny sprzęt astro. Więcej fotek mogę wysłać na email. Oferty i propozycje proszę składać na PW lub wtw@onet.pl.

 

Witam.

Wysyłam pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.