Skocz do zawartości

Laptop Compaqu Armada E500


wtw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam Laptop Compaq Armada E500. Procesor Intel Pentium III 800Mhz, dysk twardy 40GB, 512 MB RAM, grafika ATI Rage Mobility RAM 8 MB. Matryca chyba 13". Laptop doskonale nadaje się do obsługi sprzętu astro. Z wad to jest pęknięta obudowa przy lewym zawiasie, widać to na zdjęciu, oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu. Laptop posiada port LPT, COM, Ethernet, Ir, modem telefoniczny, wyjście/wejście audio, wyjście video, DVDRom z nagrywarką CD oraz jedno wyjście USB 1.0 bodajże. Jako gratis mogę dorzucić kartę PCMCIA z czterema portami USB 2.0 (oczywiście laptop posiada złącze PCMCIA). Cena jaka mnie interesuje to 160 PLN plus koszt przesyłki. Oczywiście wezmę pod uwagę każdą inną, poważną ofertę cenową, jak również propozycje zamiany na inny sprzęt astro. Więcej fotek mogę wysłać na email. Oferty i propozycje proszę składać na PW lub wtw@onet.pl.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez wtw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.