Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę 8” CLASSiC z załącznikami


Robson78

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zestaw obserwacyjny:

 

+Synta 8” CLASSiC z kitowym wyposażeniem.

Teleskop użytkowany głownie na przydomowym ogródku. Obudowa bez otarć, lustro posiada ryskę no i oczywiście kurz, które nie wpływają na jakość obrazu. Brak dolnej zaślepki szukacza. Zwykły poprawnie działający wyciąg .

 

+ Vixen LV5 - killer do planet, „planetarek” i „kulek”,

+ WO SWAN 15mm - świetny do obiektów mgławicowych,

+ Baader Hyprion 21mm [brak sakiewki – dałem dziecku] - bardzo fajny okular do DS, ponoć najlepszy z całek linii „Hipków”,

+ filtr polaryzacyjny zmienny Celestron – czyli najlepszy przyjaciel do obserwacji Marsa,

 

Sprzęt sprawdzony w boju, wszystko działa i wygląda jak należy.

Posiadam dokumenty zakupu na każdy element.

 

Nie rozbijam zestawu. Albo wszystko, albo nic. Preferuję odbiór osobisty....Jak ktoś się uprze to nawet go wyślę, chociaż wolałbym nie, bo wyrzuciłem oryginalne opakowanie.

CENA: 1380PLN z transportem do 150km (w zależności od porozumienia cenowego mogę dostarczyć sprzęt na odległość do 250km)

 

1280PLN z odbiorem osobistym

 

Inne formy przekazania teleskopu ustalę na priva.

 

Zapraszam

 

P.S. Zdjęcia dorzucę w najbliższym czasie. Może być tak, że odpowiedzi udzielę dopiero wieczorem, także nie denerwujcie się na mnie …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.