Skocz do zawartości

Montaż Celestron NexStar SLT


MikolajSabat

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż azymutalny z systemem Go-To Celestron NexStar SLT. Wykorzystywałem go do zestawowego MAKa 127, jest w pełni sprawny i dobrze utrzymany - bardzo się o niego troszczyłem, więc ma jedynie ryski wynikające z normalnego użytkowania. Jestem pierwszym właścicielem, montaż ma jeszcze 7 miesięcy gwarancji w Delcie Optical, jednak nie sprzedaję teleskopu, stąd nie jestem pewien, czy gwarancja obejmie sprzęt u nowego Właściciela.

Cena, jaką oferuję, to 850 zł - przesyłka kurierem lub odbiór osobisty w Kielcach.

 

DSCF3141.JPG

Na fotografii widoczny jest teleskop MAK 127/1500, który nie podlega sprzedaży.

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna obniżka, bo zależy mi na czasie...
790 z wysyłką po mojej stronie.
Przypominam, że sprzęt jest na gwarancji ważnej jeszcze ponad 7 miesięcy w Delcie Optical! Za nowy taki montaż zapłacilibyście ok. 2x więcej.
Rozważę różne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia okazja:
750 zł - i taniej już nie będzie
Biorę pod uwagę możliwość zamiany na coś ciekawego do wizuala (najlepiej zamiana z dopłatą na jakieś Ortho lub TV Ploessl)

Rozważam także sprzedaż całego zestawu Celestron NexStar 127 SLT, w skład którego oprócz tego montażu weszłyby także: teleskop MAK 127/1500, 1,25" kątówka Celestrona, StarPointer, filtr słoneczny wizualny i 2 zestawowe okulary PL. Proponowana cena to ok. 1500 zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.