Skocz do zawartości

Zaproszenie do Planetarium Śląskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy już wiedzą jestem w posiadaniu 2 biletów wstępu na zbiorowe bezpłatne wejście na dowolny seans w lipcu lub sierpniu b.r.

Otrzymałem je od dyrektora Planetarium - Pana Jacka Szczepanika za nasz udział w obserwacjach podczas tranzytu Wenus.

Ponieważ bilet nie ma ograniczenia ilościowego na wstęp, wydaje mi się że wystarczy zachować tylko logiczny umiar osobowy i proponuje wykorzystanie pierwszego biletu i ew. drugiego jak bedzie trzeba

 

10 lipca w sobotę o godzinie 17-tej, seans: "Wakacyjne niebo nad Śląskiem".

Całośc połączymy z małym spotkaniem prze ew. :Beer:

 

Ze względu na porządek proszę zgłaszać się do mnie lub na GG (1000693) kto by chciał uczestniczyć w tym spotkaniu pod sztucznym niebie.

BEZCHMURNE NIEBO GWARANTOWANE

 

Jednoczesnie informuję, że w niedzielę 11-go licpa Planetarium organizuje tzw. "Dzień Otwarty"

 

15.00 – Wyspy Wszechświata

17.00 – Wakacyjne niebo nad Śląskiem

19.00 – W magicznym kręgu planetarium

 

14.00 – 19.00 – w przypadku bezchmurnej pogody

pokaz Słońca w obserwatorium astronomicznym

 

UWAGA: Wstęp bezpłatny - zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ludzie się potracili bo chyba gdzieś pojechali na wakacje ...

Jak coś ekipe zawsze można zorganizować ;) Ja paru znajomych, Ty, Mardudus i bedzie git :P chyba że jeszcze poczekamy? Narazie czas jest :rr:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mnie nie będzie . :D :D :lol::lol: Ale jak by ktoś nie wiedział to jest ten budynek :lol::lol::D :D . Najlepiej spotkajcie się przy dzwiach :D:lol:

 

[ Add: Czw Lip 08, 2004 16:09 ]

:lol::D A dorzuce jeszcze ten nieszczęsny zegar słoneczny ( nieszczęsny dlatego ze co jestem w Chorzowie to nie ma pogody ) :D:lol:

photo5.jpg

 

photo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z dyr. Planetarium Panem Jackiem Szepanikiem i zakomunikowałem mu, że będziemy DUŻĄ grupą około 15 osób.

 

z tego co wiem aktualnie będzie

 

1. AstroCD + 2 osoby (3)

2. Czesiu (1) - mój kumpel / był już na silosie

3. Tomek Janik + 4 osoby (5)

4. Mardudus + 1 osoba (2)

5. Kopeć (1)

6. Pitrek (1)

7. Harnaś (1)

8. Admirał (1)

9. Tedi + 2 osoby (3) ??

 

18 osób.

 

Niestety od klilku osób nie mam jeszcze potwierdzeń uczestnictwa

 

Spotykamy się jutro (sobota o 15.00 w Restauracji "Bażant" - stoliki przed restauracją)

 

[ Add: Pią 09 Lip, 2004 ]

Dochodzi jeszcze Gregor + kobieta (2)

 

Razem 20 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze na początku! Czytać

 

10 lipca w sobotę o godzinie 17-tej, seans: "Wakacyjne niebo nad Śląskiem".

 

[ Add: Sob 10 Lip, 2004 ]

z tego co wiem aktualnie będzie

 

1. AstroCD + 2 osoby (3)

2. Czesiu (1) - mój kumpel / był już na silosie

3. Tomek Janik + 4 osoby (5)

4. Mardudus + 1 osoba (2)

5. Kopeć + 1 osoba (2)

6. Pitrek (1)

7. Harnaś (1)

8. Admirał (1)

9. Tedi + 2 osoby (3) ?? nie wiadomo czy będzie do samego końca

10. Gregor + 1 osoba (2)

 

18-21 osób.

 

Niestety od klilku osób nie mam jeszcze potwierdzeń uczestnictwa

 

Spotykamy się jutro (sobota o 15.00 w Restauracji "Bażant" - stoliki przed restauracją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, bardzo fajnie :D Seans też był bardzo ciekawy, mój kuzyn i moi kumple są również bardzo zadowoleni :) Mam nadzieje że źli nie jesteście że na 'kawce' nie zostałem ale marudzili mi, ale na szczęście tak się wyrobiliśmy że deszcz nas nie złapał :) Bo u nas potem troche lało, ale ogólnie naprawde było fajnie i dzięki! :D

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORORELACJA

 

Fajnie było rzeczywiście, jednakże nie może być tak aby zaraz po seansie cześć towarzystwa po prostu sobie odchodziła. Kopec nie zabieraj ze sobą osób, które nie są zainteresowane tematyką bo jak widzisz nie ma to sensu. Mi się wydawało, że Ciebie nie ma.

Druga sprawa to punktualność wielu, wielu spóźnialskich. Astronomia opiera się w głównej części na dokładności i punktualności. Tomek z ekipą był przed czasem, ja dokładnie o 15-tej. Potem znów przerwa, a to samo jest na silosie. Czy tak trudno być pounktualnym, albo przynajmniej wcześniej napisać, że się spóźni.

 

Mardudus - tłumaczy go praca, ale ........ mam nadzieje, że kolejnym razem już będzie

Tedi - ????????????????????????????????????????????????

 

:?

HPIM1510.jpg

 

HPIM1506.jpg

 

HPIM1501.jpg

 

HPIM1500.jpg

 

HPIM1497.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.