Skocz do zawartości

Bezprzewodowe połączenie z komputerem


AdamK

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do piotra_a jaki netbook używasz, bo chciałbym porównać parametry wśród dostępnych na aukcjach i ewentualnie też coś podobnego i niedrogiego kupić.

Czy oba komputery muszą mieć ten sam system np. Windows7 i ewentualnie jakie jeszcze parametry są ważne?

 

 

netbook compaq mini 110 - tego używam z Windows XP.

Więcej na prawdę nie potrzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsunga N150 i jest w zupełności wystarczający. Jakbym teraz miał coś kupować, to możliwe, że skusiłbym się na jakiegoś wytrzymałego Panasonica.

 

Nie wiem czy jest taka potrzeba zkupu PC HeavyDuty.

Netbook leży w skrzynce więc nie cieknie na niego.

Komp nie marznie, bo sam się podgrzewa.

Ogólnie miał być mały - i to jest jego główna zaleta.

Edytowane przez piotr_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy jest taka potrzeba zkupu PC HeavyDuty.

Netbook leży w skrzynce więc nie cieknie na niego.

Komp nie marznie, bo sam się podgrzewa.

Ogólnie miał być mały - i to jest jego główna zaleta.

 

Mój leży na stole i jak jest zimno albo wilgotno, to zawsze jest cały mokry. Czasem się dziwię, że jeszcze wszystko działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że w obserwatorium mam i kabelek i wifi. Kabelka użyłem raz, bo to kolejna rzecz która muszę wpinać i wypinać. Wifi tak jak już podkreślałem działa przez zdalny pulpit na komórce. Polecam :)http://www.realvnc.com/products/android/

 

I to nie o to chodzi, żeby na siłę udowadniać wyższości takiego czy innego rozwiązani . Po prostu dobrze znać za i przeciw i wybrać odpowiednie dla siebie :)

Edytowane przez JaLe
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że w obserwatorium mam i kabelek i wifi. Kabelka użyłem raz, bo to kolejna rzecz która muszę wpinać i wypinać. Wifi tak jak już podkreślałem działa przez zdalny pulpit na komórce. Polecam :)http://www.realvnc.com/products/android/

 

I to nie o to chodzi, żeby na siłę udowadniać wyższości takiego czy innego rozwiązani . Po prostu dobrze znać za i przeciw i wybrać odpowiednie dla siebie :)

 

Możliwość użycia komórki jest dla mnie bardzo ciekawa, choć przez to, że jestem człowiekiem trochę starej daty moja komórka nie ma takich możliwości, nadal jest głównie telefonem. Jednak niedługo będę wymieniał i wtedy pewnie zachęcony radami JaLe, sprawie sobie taką, która to umożliwi.

Z drugiej strony, na znanym portalu aukcyjnym jest bogata oferta używanych netbooków w rodzaju Samsung N150 i podobnych, więc będę musiał rozważyć jakie rozwiązanie będzie dla mnie lepsze.

 

Przy okazji, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za tak obfity odzew na moje pytanie i wszystkie porady jakie byliście uprzejmi udzielić. Naprawdę dużo się nauczyłem... Oczywiście tymi słowami nie kończę tego wątku. Jeśli jest jeszcze coś w tym temacie do powiedzenia, serdecznie zapraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.