Skocz do zawartości

[S] Delos 10mm


Gość Paweł Trybus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Trybus

Sprzedam okular Tele Vue Delos 10mm, którego jestem drugim właścicielem i którego w ciągu ostatnich dwóch lat intensywnie używałem z reflektorem 13" i refraktorem 4". Dbałem o szkiełko należycie, więc optycznie i mechanicznie/wizualnie jest bez zarzutu. Po obserwacjach odpoczywało w wyściełanej gąbką walizce.



Trudno znaleźć coś lepszego o tej ogniskowej i o podobnym polu własnym (72st.), recenzenci z różnych krajów zrównują Delosa 10mm z Pentaxem XW10, niektórzy wskazują na optyczną przewagę Delosa. Sprzedaję go z powodu planowanej przesiadki na inną ogniskową w zakresie średnich powiększeń.



Moja cena to 1000zł i okular jest jej wart. Koszt ubezpieczonej przesyłki kurierskiej pokryję z własnej kieszeni.



Okular posiada obydwie zatyczki i dedykowane pudełko, w którym chyba jeszcze jest papierkologia (nie pamiętam, muszę sprawdzić). Parametry techniczne łatwo znaleźć w sieci.



Jestem w tej chwili poza krajem i transakcja będzie musiała poczekać do ok. 20 stycznia, wtedy też - na życzenie zainteresowanych - będę mógł podesłać zdjęcia okularu.



Zapraszam do nabycia docelowego szkiełka w dobrej cenie (zważywszy na wciąż umacniającego się dolara...).




Kontakt - PW.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.