Skocz do zawartości

Kupię filtr H-alfa typu CLIP-IN do Canona.


mklimasz5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Być może Komuś nie jest potrzebny - a ja chciałbym go wykorzystać w fotografii szerokim kątem (mocowanie filtra na froncie obiektywu nie wchodzi w grę z uwagi na przesunięcie widma w niezbieżnej wiązce...). Aparat, rzecz jasna, monochromatyczny, o odpowiedniej czułości w paśmie emisyjnym.

 

W grę wchodzi wersja 6 lub 12nm, pod APS-C (nie XL).

 

Oferty proszę kierować na pw.

 

Pozdrawiam,

Michał

Edytowane przez mklimasz5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Być może Komuś nie jest potrzebny - a ja chciałbym go wykorzystać w fotografii szerokim kątem (mocowanie filtra na froncie obiektywu nie wchodzi w grę z uwagi na przesunięcie widma w niezbieżnej wiązce...). Aparat, rzecz jasna, monochromatyczny, o odpowiedniej czułości w paśmie emisyjnym.

 

W grę wchodzi wersja 6 lub 12nm, pod APS-C (nie XL).

 

Oferty proszę kierować na pw.

 

Pozdrawiam,

Michał

 

Witam serdecznie,

 

Proszę o telefon, wyślę filtr za darmo do testów, wyjaśnię przez tel. o co chodzi. 536 302 028. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exito, posiadałem taki filtr tj. Eos Clip H-alpha 12nm. Gdybyś miał jakieś pytania co do jego funkcjonowania to pisz śmiało.

 

Jeżeli nadal CHCESZ taki filtr to nadal proszę o telefon. Mam na zbyciu. Mój dostęp do sieci obecnie jest utrudniony, więc szybciej będzie jak zadzwonisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.