Skocz do zawartości

Pozostałości po yukonie -zamienię


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na pozbyciu pozostałości po yukonie,kupiłem go jako uszkodzony po upadku,bo chodziło mi tylko o obiektyw,z którego zrobiony jest refraktorek.Uszkodzeń jako tako nie widać żadnych obraz jest dobry,są na korpusie zadrapania,okular cały nieuszkodzony,lusterka całe,wszystkie regulacje działają prawidłowo.Górna lunetka działa bez zarzutu.Miałem przerabiać na obiektyw zakupiony w tym temacie.

http://astropolis.pl/topic/46281-s-triplet-apo-90600mm-na-szukacz/

Brak czasu zmusza mnie do pozbycia się tego zestawu,tzn to co widać na zdjęciach i chciałbym to tak się pozbyć bez rozbijania na części.

Obiektyw przymocowany tylko taśmą izolacyjną,nie chciałem go przetaczać żeby zamocować do tuby,zostawiam to już przyszłemu nabywcy.Pasuje go wpuścić do środka około 20mm żeby ostrzyło,bo jest krótsza ogniskowa.Nie mam pojęcia jak to wycenić,powiedzmy że 150zł za całość plus wysyłka.możliwa zamiana na coś innego.

DSC08884.JPG

DSC08885.JPG

DSC08887.JPG

DSC08890.JPG

DSC08891.JPG

Edytowane przez astroamator1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.