Skocz do zawartości

Elementy do Dall-Kirkham lub Newtona kratownicowego 8"


dj_peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku ze zmianą koncepcji (z drewna na Alu) sprzedaję elementy o budowy Dall-Kirkhama lub Newtona kratownicowego 8"

Materiał podstawy oraz celi LG to sklejka liściasta wycinane laserem, lakierowane 2 razy utwardzającym lakierem do parkietów i malowane emalią mat. Element nośny do LW to Dibond (kompozyt aluminiowo-poliamidowy) 3mm lekki i wytrzymały cięte ploterem CNC (na zdjęciu zmontowany dla przykładu, wyciąłem kilka kompletów).

Elementy jak widać nowe, nie użyte, wykonałem tylko pomiary i zrobiłem nowy komplet z Alu.

Dodatkowo dodaję celę wykonaną z Aluminium, którą kupiłem z lusterm, ale jest zbyt ciężka dla obecnego projektu - od tyłu widać ślady przymiarki do wycięcia odrobiny materiału dla zmniejszenia wagi ;)

Dla zainteresowanych więcej szczegółów na PW.

Cena 200zł z przesyłką (to koszt samego cięcia laserem i CNC)

IMG_20160226_131722.jpg

IMG_20160226_130414.jpg

IMG_20160226_130532.jpg

IMG_20160226_131815.jpg

IMG_20160226_130336.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementy ramki LW są czarne natomiast są oklejone folią białą zabezpieczającą jak na nowym telefonie, tablecie, wystarczy oderwać :) Można z tych wszystkich elementów zamontować astrograf, mobilnego Newtona 200/750,800 albo eksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.