Skocz do zawartości

Obiektywy Canon i tablet


simarik

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach reorganizacji sprzętu i sprzątania szuflad mam do sprzedania:

 

1. Obiektyw Canon 85mm F/1.8 USM - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, optyka czysta, bez zarzutów. Pełen komplet pudełkowy, czyli obiektyw, dekielki przód i tył, papiery, oryginalne pudełko. Dodatkowo na obiektyw dorzucam filtr UV, który założony był na obiektyw od zawsze. Jestem drugim właścicielem. Obiektyw zakupiony był w sklepie Foto-ivy. - cena 1000 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

2. Obiektyw Tamron 90 F/2.8 Di macro 1:1 (mocowanie Canon) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, jak sklepowym, optyka czysta, bez zarzutów. Pełen komplet pudełkowy, czyli obiektyw, dekielki przód i tył, osłona przeciwsłoneczna, papiery, oryginalne pudełko. Jestem drugim właścicielem - cena 1050 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

3. Tablet graficzny Wacom Intuos Pro M PTH-651 - nówka, nieużywany, niedotykany, cały komplet jaki daje producent, otwarte tylko pudełko celem sprawdzenia czy tablet jest w środku. Tablet otrzymałem jako bonus do zakupionego sprzętu, jednak dla moich amatorskich potrzeb jest on zbędny, stąd siedzi nieużywany w szufladzie- cena 1000 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

4. Obiektyw Sonnar CZJ 135mm F1/3.5 (mocowanie M42) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, optyka czysta, bez zarzutów. Do obiektywu w komplecie twardy futerał oraz dekielki na przód tył. Po pochlebnych opiniach kupiłem go kiedyś z myślą o astrofotografii, jednak nie doczekał się użycia - siedzi cały czas w szufladzie - cena 350 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

kontakt poprzez pw na forum

 

pozdrawiam

Marcin

 

 

001.jpg 002.jpg 003.jpg

001.jpg 002.jpg 003.jpg

001.jpg 002.jpg 003.jpg

001.jpg 002.jpg

Edytowane przez simarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Aktualne - przy okazji aktualizacja cen:

2. Obiektyw Tamron 90 F/2.8 Di macro 1:1 (mocowanie Canon) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, jak sklepowym, optyka czysta, bez zarzutów. Pełen komplet pudełkowy, czyli obiektyw, dekielki przód i tył, osłona przeciwsłoneczna, papiery, oryginalne pudełko. Jestem drugim właścicielem - cena 1000 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

3. Tablet graficzny Wacom Intuos Pro M PTH-651 - nówka, nieużywany, niedotykany, cały komplet jaki daje producent, otwarte tylko pudełko celem sprawdzenia czy tablet jest w środku. Tablet otrzymałem jako bonus do zakupionego sprzętu, jednak dla moich amatorskich potrzeb jest on zbędny, stąd siedzi nieużywany w szufladzie- cena 950 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

 

4. Obiektyw Sonnar CZJ 135mm F1/3.5 (mocowanie M42) - obiektyw w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, optyka czysta, bez zarzutów. Do obiektywu w komplecie twardy futerał oraz dekielki na przód tył. Po pochlebnych opiniach kupiłem go kiedyś z myślą o astrofotografii, jednak nie doczekał się użycia - siedzi cały czas w szufladzie - cena 300 zł z wliczoną przesyłką kurierską po przedpłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.