Skocz do zawartości

Sprzedam filtr UHC-E Astronomik EOS CLIP


RAV7766

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam do sprzedania filtr Astronomika UHC-E Eos Clip . Był kupiony w grudniu 2015r. z niemieckiego sklepu . Jest w stanie sklepowym ! 0 śladów użytkowania i rys ! :) obchodziłem się z nim jak z jajkiem :) Sprzedaję ponieważ mam zamiar kupić jeszcze coś lepszego :) świetnie mi służył i wykonałem nim trochę fotek które również widać poniżej :) W sam raz dla kogoś chcącego focić w samym centrum miasta :) Idealnie wycina LP ! Więcej informacji na temat filtra można znaleźć na stronie producenta :) nadaję się również do galaktyk . Dodam że fotki robiłem niemodyfikowanym canonem .

 

Cena 425zł - koszty wysyłki pokrywam ja (dołączam również dowód zakupu )

 

Pozdrawiam

1.JPG

2.JPG

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co lepszego kupujesz? Też coś z EOS Clip?

Myśle nad IDAS :) jest uniwersalny i do galaktyk i do mgławic bo z UHC-E tez jeż jest super ale jednak przydało by się zmodyfikować Canona a u mnie narazie to nie wchodzi w grę bo aparat jest mi potrzebny do normalnych fotek i niestety nie dysponuję sporą gotówką by kupić dwie osobne cyfrówki :)

Edytowane przez RAV7766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.