Skocz do zawartości

Okular LET 25 mm, pudełka na okulary.


Robert41

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

1.Okular LET 25 mm http://www.skywatcher.com/product.php?cat=27&id=208
Okular z regulowaną muszlą oczną, jakość obrazu moim zdaniem lepsza niż w "kitowcach" SW, obudowa metalowa + gumowa muszla oczna.
Stan b.dobry, optyka bez rys i uszkodzeń, mechanicznie też ok.
Pudełko, zatyczka dolna+ zatyczka górna ATM ( te okulary fabrycznie nie mają górnej zatyczki ).

Cena: 70 zł z wliczoną wysyłką.
Fotki:

SAM_3571.JPG

SAM_3570.JPG

SAM_3573.JPG

 

 

2.Solidne pudełka do przechowywania i transportu okularów, w kolorze "czarny carbon", wieczka plastikowe, we wnętrzu wyklejone miękką gumą piankową, na dnie pianka poliuretanowa.

Maksymalne wymiary mieszczących się w nich okularów ( z zatyczkami ).
1 szt. - wysokość 125 mm, szerokość 58 mm
1 szt. - wysokość 125 mm, szer. 62 mm
2 szt. - wys. 105 mm, szer 62 mm
2 szt. - wys 96 mm, szer 62 mm
1 szt. - wys 85 mm, szer 41 mm

 

DSC_2299.JPG

DSC_2296.JPG

DSC_2305.JPG

DSC_2307.JPG

DSC_2308.JPG

 

Okulary na zdjęciach umieszczone są w celu dekoracyjnym i nie podlegają oczywiście sprzedaży icon_smile.gif

Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę po podaniu wymiarów okularów na zamówienie wykonać pudełka specjalnie dla niego, do maksymalnej średnicy około 92 mm, szczegóły do uzgodnienia na PW.

Cena pudełek 20 zł za sztukę.
Koszt wysyłki wynosi 15 zł, niezależnie od ilości zakupionych pudełek.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okular 25 mm ponownie dostępny- mimo deklarowanego wykonania przelewu nie doczekałem się zapłaty od potencjalnego kupca jak i nie odczytuje on moich wiadomości na PW. Uznaję więc deklarację zakupu za niebyłą.

LET 25 mm ponownie więc na sprzedaż. Na zachętę nowa cena: 65 zł z wysyłką po mojej stronie.

Pudełka na okulary bez zmian: 18 zł/szt. + koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.