Skocz do zawartości

Korektor dyspersji, Guide Rings, Poszewki, Monopod, Statyw


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż kilka astro/foto przedmiotów ;)

 

1. Korektor dyspersji ZWO. Praktycznie nowy, użyty dosłownie 2 razy. Stan igła! Kupiłem go całkiem niedawno ale niestety potrzebuję kasy na rehabilitację. Świetnie zdaje egzamin zarówno w wizualu jak i foto. Jeżeli ktoś raz zamontuje korektor dyspersji do swojego sprzętu już nigdy nie będzie chciał się z nim rozstać! Genialny produkt! Cena nowego w Teleskop-Express 175 euro czyli ok. 778 zł. Moja cena 600 zł + wysyłka kurierem 16 zł. To okazja bo korektor jest praktycznie jak nowy, nie ma nawet przysłowiowego "pyłka".

 

2. Obejmy do guidera tzw. Guide Rings. Średnica wewnętrzna pierścieni - 6,9 cm. Pierścienie w idealnym stanie. Śrubki mają końcówki z tworzywa sztucznego dzięki czemu nie rysą tubusu guidera. Cena 70 zł + wysyłka kurierem 16 zł lub 9 zł pocztą w kopercie bąbelkowej.

 

3. 3 rodzaje poszewek. Poszewki z M42 i M31 mają wymiar 45x45 cm i wykonane są z bawełny i poliestru. Przy czym poliestru jest chyba więcej bo poszewki nie są matowe ale nie jestem pewien jak to wygląda od fachowej strony, nie znam się na materiałach ;) Po obydwu stronach mają tą samą grafikę.

Poszewka z Helixem również o wymiarach 45x45 cm. Wykonana jest z lnu i bawełny. Grafika tylko po jednej stronie. Cena za poszewkę 35 zł + wysyłka w kopercie bąbelkowej 9 zł. Do sprzedania mam 5 poszewek M42, 2 poszewki M31 i 2 poszewki z Helixem.

 

4. Kompaktowy monopod z włókna węglowego. Wyposażony w gwint 1/4" czyli standardowy fotograficzny. Nóżki można błyskawicznie rozstawić i złożyć, bardzo fajny patent, zdecydowanie fajniejszy niż w manfrotto. Taki sam system jest m.in w większości statywów benro. Posiada odkręcaną gumową nóżkę z gwintem 3/8" dzięki czemu możemy wkręcić tzw. bazę pod monopod (nóżki do monopodu). Sprzedaję z oryginalnym kartonem i pokrowcem. Nóżki na ostatnim zdjęciu nie są sprzedawane z monopodem, wrzucam tylko poglądowo. Cena za monopod 150 zł + wysyłka kurierem 15 zł.

 

Dane techniczne monopodu:

Waga: 310 g

Długość po złożeniu: 450 mm

Maksymalna długość: 1650 mm

Maksymalne realne obciążenie 5 kg

Średnica nóg (max-min): 25 - 13 mm

Liczba sekcji: 5

5. Statyw drewniany, prawdopodobnie stary Berlebach. Stan bardzo dobry. Sprzedaję sam statyw bez głowicy itp. Zdjęcie tylko poglądowe. Dokładne parametry podam w razie zainteresowania. Zapomniałem pomierzyć i zważyć ;). Cena 300 zł + wysyłka kurierem 20 zł.

korektor1.jpg

korektor2.jpg

korektor3.jpg

obejmy1.jpg

obejmy2.jpg

obejmy3.jpg

poszewkaM31.jpg

poszewkaM42.jpg

poszewkaHelix1.jpg

poszewkaHelix2.jpg

monopod1.jpg

monopod2.jpg

monopod3.jpg

monopod4.jpg

nozki3.jpg

mobilny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

PW w sprawie korektora dyspersji atm.

 

Pozdrawiam

Adam

 

 

Mam na sprzedaż kilka astro/foto przedmiotów ;)

 

1. Korektor dyspersji ZWO. Praktycznie nowy, użyty dosłownie 2 razy. Stan igła! Kupiłem go całkiem niedawno ale niestety potrzebuję kasy na rehabilitację. Świetnie zdaje egzamin zarówno w wizualu jak i foto. Jeżeli ktoś raz zamontuje korektor dyspersji do swojego sprzętu już nigdy nie będzie chciał się z nim rozstać! Genialny produkt! Cena nowego w Teleskop-Express 175 euro czyli ok. 778 zł. Moja cena 600 zł + wysyłka kurierem 16 zł. To okazja bo korektor jest praktycznie jak nowy, nie ma nawet przysłowiowego "pyłka".

 

2. Obejmy do guidera tzw. Guide Rings. Średnica wewnętrzna pierścieni - 6,9 cm. Pierścienie w idealnym stanie. Śrubki mają końcówki z tworzywa sztucznego dzięki czemu nie rysą tubusu guidera. Cena 70 zł + wysyłka kurierem 16 zł lub 9 zł pocztą w kopercie bąbelkowej.

 

3. 3 rodzaje poszewek. Poszewki z M42 i M31 mają wymiar 45x45 cm i wykonane są z bawełny i poliestru. Przy czym poliestru jest chyba więcej bo poszewki nie są matowe ale nie jestem pewien jak to wygląda od fachowej strony, nie znam się na materiałach ;) Po obydwu stronach mają tą samą grafikę.

Poszewka z Helixem również o wymiarach 45x45 cm. Wykonana jest z lnu i bawełny. Grafika tylko po jednej stronie. Cena za poszewkę 35 zł + wysyłka w kopercie bąbelkowej 9 zł. Do sprzedania mam 5 poszewek M42, 2 poszewki M31 i 2 poszewki z Helixem.

 

4. Kompaktowy monopod z włókna węglowego. Wyposażony w gwint 1/4" czyli standardowy fotograficzny. Nóżki można błyskawicznie rozstawić i złożyć, bardzo fajny patent, zdecydowanie fajniejszy niż w manfrotto. Taki sam system jest m.in w większości statywów benro. Posiada odkręcaną gumową nóżkę z gwintem 3/8" dzięki czemu możemy wkręcić tzw. bazę pod monopod (nóżki do monopodu). Sprzedaję z oryginalnym kartonem i pokrowcem. Nóżki na ostatnim zdjęciu nie są sprzedawane z monopodem, wrzucam tylko poglądowo. Cena za monopod 150 zł + wysyłka kurierem 15 zł.

 

Dane techniczne monopodu:

Waga: 310 g

Długość po złożeniu: 450 mm

Maksymalna długość: 1650 mm

Maksymalne realne obciążenie 5 kg

Średnica nóg (max-min): 25 - 13 mm

Liczba sekcji: 5

5. Statyw drewniany, prawdopodobnie stary Berlebach. Stan bardzo dobry. Sprzedaję sam statyw bez głowicy itp. Zdjęcie tylko poglądowe. Dokładne parametry podam w razie zainteresowania. Zapomniałem pomierzyć i zważyć ;). Cena 300 zł + wysyłka kurierem 20 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja:

 

Pozostały:

3. Cztery poszewki z M42, jedna z M31 oraz 2 z Helixem. Kolega z forum był zadowolony, polecam :) 35 zł + wysyłka w kopercie bąbelkowej 9 zł

 

4. Kompaktowy monopod z włókna węglowego. Cena 150 zł + wysyłka kurierem 15 zł.

 

5. Statyw drewniany, prawdopodobnie stary Berlebach. Cena 250 zł + wysyłka kurierem 15 zł

Orientacyjna specyfikacja:

- Wysokość maksymalna: trochę ponad 2 metry ( rozsunięte wszystkie sekcje i kolumna centralna).

- Minimalna wysokość po rozstawieniu: 68 cm

- Wysokość po rozsunięciu 1 sekcji i kolumny centralnej: 160-165 cm

- Waga 2,5 kg

Plastik od śrubki blokowania kolumny trochę nadpękł ale mogę zastąpić nowym. Po za tym stan bardzo dobry.

Wrzucam zrobione na szybko fotki. Przepraszam za okropną jakość ale nie miałem gdzie zrobić zdjęć ;)

 

6. Torba fotograficzna Lowepro Urban Reporter 350, użyta dosłownie 1 raz! Tak wiec wygląda jak nówka. Najniższa cena wg. ceneo 300 zł. Proponuję 190 zł + wysyłka kurierem 15 zł. Mam do niej dowód zakupu tak więc jest na gwarancji. Chyba wieczystej? W razie czego mogę zrobić zdjęcia ale nie widzę sensu skoro jest prawie nowa ;) Tutaj fotki torby: link

 

Będę miał jeszcze na sprzedaż duży plecak fotograficzny ale muszę zdecydować, którego się pozbyć ;)

statyw1.jpg

statyw2.jpg

statyw3.jpg

statyw4.jpg

statyw6.jpg

statyw5.jpg

mobilny.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Monopod nieaktualny. Aktualizacja niektórych cen.

 

Pozostały:

 

3. Cztery poszewki z M42, jedna z M31 oraz 2 z Helixem. Kolega z forum był zadowolony, polecam :)30 zł + wysyłka w kopercie bąbelkowej 9 zł

 

5. Statyw drewniany, prawdopodobnie stary Berlebach. Cena 220 zł + wysyłka kurierem 15 zł

 

6. Torba fotograficzna Lowepro Urban Reporter 350, użyta dosłownie 1 raz! Tak wiec wygląda jak nówka. Najniższa cena wg. ceneo 300 zł. Proponuję 180 zł + wysyłka kurierem 15 zł. Mam do niej dowód zakupu tak więc jest na gwarancji. Chyba wieczystej? W razie czego mogę zrobić zdjęcia ale nie widzę sensu skoro jest prawie nowa ;) Tutaj fotki torby: link

 

Dochodzi jeszcze:

7. Plecak fotograficzny Benro Beyond B400N, mało używany w bardzo dobrym stanie. Pomieści sporo sprzętu foto - 1-2 korpusy, 3 obiektywy, lampę (ja upchnąłem nawet trochę więcej) Do tego posiada przegrodę na laptopa 15,4". Tutaj więcej info: link Najniższa cena wg ceneo.pl to 329 zł ja proponuję 170 zł + wysyłka kurierem 15 zł. Zdjęcia wrzucę w razie zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.