Skocz do zawartości

Pierwsze słonko przez PST (niestety przez chmurki)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ci mama przypadkiem nie mówiła - "Nie kop pana bo się spocisz"?

 

Widzę że do ciekawych wniosków doszedłeś Młody Człowieku czy naprawdę zastanowiłeś się nad swoimi intencjami i reakcją w tej materii :roll:

 

Ps. Rozumiem, młodość musi się wyszumieć, sam przez to kiedyś przechodziłem ale jak możesz rób to z fasonem a jeszcze lepiej daj upust swoim hormonom na hali sportowej z pożytkiem dla Siebie i nas wszystkich :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być ironicznie a wyszło nijak. :roll: Ja mam pretensje do grega, że nazwał Domka gnojkiem. Tak nie można.... to jak kopanie leżącego. Pozatym Domek nie miał obowiązku ujawniania czegokolwiek przecież pracował nad tym w pocie czoła kilka dni. Mógł wogule nie zamieszczać tej fotki. I od teraz tak będzie. W końcu on robi fotki dla siebie dla swojej przyjemności a nie po to żeby dostawać baty. :salu:

 

A propos W/Fu kilka słów. Chodzą do normalnego(chyba :roll: ) liceum w średniej wielkości mieście(40 tys. mieszkańców) które posiada monitoring(szkoła nie miasto :lol: ) za xx tys. PLNów a sytuacja jest taka, że rozwój fizyczny młodzieży jest po prostu olewany. Szkoła nie posiada żadnej piłki :lol: nawet do ping-ponga (koszt 50 groszy). Wszystkie piłki którymi grami należą do nauczycieli. Pomimo dobrych warunków lokalowych musimy ćwiczyć rotacyjnie. Tzn. moja klasa tydzień nie ćwiczy czyli po prostu siedzi w szatni a potem 2 tyg. ćwiczenia. A później ludzie się dziwią, że młodzi biegają nocami po ulicach z bejzbolami i z braku zajęcia tłuką szyby sklepowe. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja się tutaj pomyliłem bo miałem odpowiadać Gregowi a strofuje i cytuję Pabami'ego ale ten ma klasę bo na spokojnie wszystko wyjaśnia i tu przepraszam kolegę za oczywistą pomyłkę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za gnojka, moze zareagowalem troche za ostro ale cholernie wkurzylo mnie to piwo za informacje. Mialem nadzieje ze tutaj jest tak , ze dzielimy sie swoja wiedza i pomagajac sobie podnosimy swoje umiejetnosci.

Co do wykasowania profilu to nie mialem zielonego pojecia o tym.

 

Czyzby ominela mnie jakas ciekawa dyskusja, ze Domek zostal wykasowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.