Skocz do zawartości

Celestron contra Meade


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ełcka sędzina machnęła się w "starej" sprawie i zasądziła koszty wg nowych przepisów...ale zrobiliśmy odpuszczonko, bo i tak koszty były "nieminimalne" :)

Może przekwalifikować się na komornika? 150.000 rocznie na czysto (średnia na kraj na rok chyba 2001)...ale może się trafić tzw. "namaszczenie twarzy" co lokuje, wg mnie, ten zawód w gronie zawodów niebezpiecznych lub zwiększonego ryzyka... :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o to chodzi w życiu. Janusz chciałbyś siedzieć za biurkiem, wpisywać kolejne numery dowodów i numery działek i brać kasę? Umarłbyś z nudów. Ja miałem tę możliwość i mimo rozpaczy ojca rzuciłem to w p...u! To nie jest zajęcia dla facetów. Trzeba robić to co się choć trochę lubi, bo jednak kasa wszystkiego nie załatwi i nie zrekompensuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli stres, załatwianie spraw za 5 dwunasta, bieganie op sądach, łażenie po komornikach (czyt. użeranie się z nimi). Czasami mam wrażenie, że tylko ja pracuję ;D ...i wszystko rób sam, bo jak nie to wyjdzie cyrk...ehhhh... [ale ogólnie jest wesoło ;) ::)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.