Skocz do zawartości

[ Giełda ] Lunt 16x70 MS


Eternal84

Rekomendowane odpowiedzi

Lunt 16x70 MS


Witam,

mam do sprzedania lornetkę Lunt 16x70, którą zakupiłem ( na odległość ) w zeszłym tygodniu od kolegi robert_sz na tutejszej giełdzie. 

Nie był to końca przemyślany zakup z mojej strony. Jest to moja pierwsza lornetka kalibru 16x70. Myślałem, że będzie lekka i w miarę poręczna do obserwacji dziennych ( obserwacja samolotów)...  no i się przeliczyłem. Z tego powodu sprzedaję.

Lunt ma w tle naprawdę świetną optykę, ale niska ergonomia jest dla mnie dużą wadą bo obserwuje bez statywu /żurawia czyli ,,z ręki" lub na podpartych łokciach. 

Lunt jest bardzo ładnie utrzymany, optyka czysta, bez rys. Nie opisuje lornetki bo wiadomo, że jedna z najlepszych w lidze Fujinona 16x70 czy też APM 16x70 ED APO. Więcej info czy dodatkowych zdjęć na PW. 

Lornetka ma również dodatkową parę muszli ocznych odcinających światła boczne załączone gratisowo przez poprzednika.

Cena z wliczoną wysyłką. 


  • Oferent
    Eternal84
  • Date
    15.02.2018
  • Cena
    1.730,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.